New Posts New Posts RSS Feed - in is in:))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

in is in:))

 Post Reply Post Reply
Author
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: in is in:))
    Posted: 10 Rujan 2010 at 18:12
bok svima!!

prijavila sam se na ovaj site jer bi mi jako pomoglo misljenje nekog profesionalnog trenera ili neke iskusne osobe sto se tice teretane. naime, inace se nisam nikad bavila nekim tipovima vjezbi - prosle zime sam isla u teretanu ali je sve to bilo kratko i neefektno.sad planiram pocet trenirat i ustrajat u tome. imam 62 kg/š68 cm.u prosjeku ne izgledam debelo i nemam nekih nedostataka ali bih ipak voljela smanjit kilazu na 55 kg-pa su mi potrebni svi moguci savjeti sto se tice prehrane i vjezbi posebno-jer u teretani koju ja posjecujem trenera skoro i nema-tu je ponekad ali nije nes voljan za objasnjavanje vjezbi.ono sto sam ja vjezbala nije imalo nekog velikog efekta jer nisam puno proucavala kako i sta sa spravama koliko puno ponavljat vjezbe i sl.bila bih jako zahvalna kada bi mi neko napravio plan prehrane i vjezbi-dakle za mrsavljenje-do nekih 5 kg i 'zatezanje'onih dijelova tijela koji su nama zenama jako bitni:P Unaprijed hvala!!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 18:31
Dobrodosla..

Baci se na citanje foruma
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 18:33
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dobrodosla..

Baci se na citanje foruma


hvala,da citam upravo al mi je malo dosadno sve to pregledat a i ima milion nekih dijeta ne znam bas koja je najbolja za mene
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 18:46
Zapamti ovo: nema dobrih dijeta.. Sve je to
marketing.. Imas kalkulator, izracunas koliko
si unijela kriz hranu dnevno, izracunas si
bazalni metabolizam te koliko kcal potrosis
kroz aktivnosti.. Cilj je da si u deficitu, tj. da
je unos hrane manji od potrosnje..
Smjernice za hranu bi bile da jedes dnevno
5-6 obroka, da u svakom obroku ima
proteina, te da bas ne mijesas ranu bogatu
ugljikohidratima sa hranom bogatom
mastima..
Sto se dan blizi kraju, tako i smanjujes
ugljikohidrate i zadnja 2-3 obroka ti budu
proteini, povrce i zdrave masti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 18:54
hvala!!

da znam da nema dobrih dijeta pa sam nekako pokusala napravit svoju ali ne izgleda mi bas ohrabrujuce bar ne odkako sma na njoj.ti presudi:)
dorucak- š jaje i casa prirodnog soka od narandze

rucak - piletina najcesce uz neku tjesteninu ili rizu

vecera- posni sir i kriska crnog kruha uz to casa nemasnog mlijeka.

medjuobrok-obicno neka cokoladica ili manji kolac:)-mislim da bi ovo trebala izbacit:)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 19:00
Originally posted by in in wrote:

hvala!!

da znam da nema dobrih dijeta pa sam nekako pokusala napravit svoju ali ne izgleda mi bas ohrabrujuce bar ne odkako sma na njoj.ti presudi:)
dorucak- š jaje i casa prirodnog soka od narandze

rucak - piletina najcesce uz neku tjesteninu ili rizu

vecera- posni sir i kriska crnog kruha uz to casa nemasnog mlijeka.

medjuobrok-obicno neka cokoladica ili manji kolac:)-mislim da bi ovo trebala izbacit:)


izbaci definitivno ->
međuobrok - prijepodne neka ti bude voce; a poslijepodne neki jogurt ili proteinski shake ili rižini keksi npr.
LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 20:02
Originally posted by in in wrote:

bila bih jako zahvalna kada bi mi neko napravio plan prehrane i vjezbi-dakle za mrsavljenje-do nekih 5 kg i 'zatezanje'onih dijelova tijela koji su nama zenama jako bitni:P Unaprijed hvala!!


Kad bi ti netko sastavljao plan prehrane i treninga, to bi ti naplatio 800-š000 kn.

Imaš još jedno besplatno riješenje- citanje foruma, sve potrebno za plan prehrane i treninga ti je napisano jedno 7š64š puta.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2010 at 20:09
Dorucak ti mora prakticki biti najveci obrok.. Pa se prema danu obroci
smanjuju.. Skini knjigu od Tom Venuto-a : "Burn the fat, feed the
muscle" .. Tamo ti je sve lijepo pojasnjeno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 18:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dorucak ti mora prakticki biti najveci obrok.. Pa se prema danu obroci
smanjuju.. Skini knjigu od Tom Venuto-a : "Burn the fat, feed the
muscle" .. Tamo ti je sve lijepo pojasnjeno..


ok,hvala puno
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2010 at 18:10
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by in in wrote:

bila bih jako zahvalna kada bi mi neko napravio plan prehrane i vjezbi-dakle za mrsavljenje-do nekih 5 kg i 'zatezanje'onih dijelova tijela koji su nama zenama jako bitni:P Unaprijed hvala!!
Kad bi ti netko sastavljao plan prehrane i treninga, to bi ti naplatio 800-š000 kn.Imaš još jedno besplatno riješenje- citanje foruma, sve potrebno za plan prehrane i treninga ti je napisano jedno 7š64š puta.


hm.. hvala na infu u svakom slucaju dobila sam ga besplatno vjerovali ili ne;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.