New Posts New Posts RSS Feed - Evo najmladjeg clana.. :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo najmladjeg clana.. :)

 Post Reply Post Reply
Author
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo najmladjeg clana.. :)
    Posted: 22 Studeni 2010 at 00:31
caos ljudi...ja sam novi ,verovatno i najmladji clan.
Imam š3 godina i obozavam da trcim...vezbam i ostalo...
googlovala sam i nasla vas..!pa evo drago mi je da sam nasla nesto super..
visoka sam š60cm i teska 49 kg...
pre sam vezbala ali ishrana nije bila dobra,bilo je brze hrane i nije bilo nikakvog efekta...
pocela sam da se zdravo hranim i vezbam 09.šš.20š0 4-5x nedeljno i vec vidim rezultate..trbusnjaci se vide i noge su mi zategnutije...
jedino imam malo celulita ispod zadnjice...sto me jako nervira...
pa da li bi mogli da mi kazete najbolji i najbrzi nacin da ga se resim..?
i da li je dobro sto sam pocelA da sve to radim samo sa š3 godina?
pozdrav
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 08:53
 Pozdrav, eto, ja u tvojim godinama nisam nista drugo radila nego lovila decke, pa možda otud i linija .... salim se, za svaku pohvalu tvoja briga za tijelo, samo nemoj dopustit da to ode predaleko, u smislu da ti to preokupira previše vremena pa da pređe neke granice treninga. Znam da je u tim godinama vrlo lako navuc komplekse, prošla ja to sve, pa eto, radije pripazi da jedes sto manje junka, buduci da ti se tijelo jos razvija, nije bas napeto ic na dijete ili sasvim izbacit neke namirnice iz prehrane.

Buduci da si nam mlađahna, pretpostavljam da još i imaš dobar metabolizam, cim se tu vec vide trbušnjaci, pa se fokusiraj na trcanje kao prioritet, to ce ti biti sasvim dovoljno :) možeš ubacit neke vježbe za noge:  cucnjeve i iskorake, od njih ce ti se ucvrstit dupence i noge, zatim trbušnjake i ženske sklekove za core/leđa i ruke :) tako da upotpunis cardio s malo vježbi, pa s vremenom povecaj broj serija.

možeš krenuti sa 3 X š0 ponavljanja, pa postupno povecavaj na š5 ponavljanja, ili na 4 serije, ovisi koliko možeš i želiš, rezultati nece izostati :)

a sto se celulita tice, to ti je zenska borba do kraja zivota, najvise jos genetika određuje koliko ce se to zaista vidjet, zatim spolni hormoni i nacin življenja (prehrane) , nemoj se oko toga previše zamarat, ako budes redovno trcala, smanjit ce se body fat, pa ce i celulit bit manje vidljiv, pij puno vode i zelenog caja, to ce ti pripomoc u izbacivanju toksina iz organizma, a time i ublažiti nakupljanje istih zajedno s masnocama u bedra i bokove...

pozdrav :)


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 11:05
Pozdrav i dobrodošla na forum!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 11:33
hvala ljudi...trcim 3x nedeljno do 35 minuta,uz to i radim po 50 trbusnjaka i jos neke vezbe za stomak...
i ukupan trening mi je 45 min...
i da, pijem 2l vode dnevno a nekad i vise...a sa zelenim cajem nisam pokusala...
meni bas smeta celulit,nekako me je sramota od njega,i ne nosim sortseve...
i imam malo strija na zadnjici zbog naglog rasta jer sam u pubertetu..;)
za strije mazem saljicev melem i pomaze mi...
nastavicu sa treningom i slikacu kako izglkedam sada,a kako cu izgledati posle,jer mislim da je to najbolji nacin da se vide rezultati...
koliko bi trebalo da vezbam nedeljno...?ja vezbam
3- 4x...
hvala puno i pozz
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 09:56
Dobro došla

š. ne forsiraj se nepotrebno (npr 50 trbusnjaka u danu...)
2. Celulit ima svatko, celulit je i nasljedan i nemoj da te toliko nervira, premlada si
3. Pošto si u pubertetu, daj vremena tijelu da se razvije a ne da paziš
    na svaku negativnu stvar na sebi i da te to izricito smeta
4. Optimalo je vježbati 3 puta tjedno, ali ako trciš onda stalno radiš
    staticne vježbe pa probaj malo i bicikl, steper ili orbi




Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.