New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
poskok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poskok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 02 Prosinac 2010 at 18:33
Bog Ekipa..
Vec neko vrime vas pratim i vidim da se ode može stvarno puno toga viditi i nauciti pa sam vam se odlucio pridružiti.
Iz Zadra sam imam 24 god visok š85cm imam 85kg
Imam i neki program koji sam našao na internetu pa po njemu radim vec nekih 2 miseca..Utorkom radim prsa i biceps, cetvrtkom leđa i triceps i subotom radim noge i ramena..Govore mi decki u teretani da radim i crobni trening al igram mali nogomet pon i petkom pa neznam jel mi to dosta??..Vidim da ode ima brdo iskusnih što cura što momaka pa ako imate volje i vrimena da mi date neki savjet ili kritiku..Hvala vam lipa
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 22:21
Welcome to fitness.com.hr forum! 
što se tice treninga.. napiši koje vježbe radiš i koliko serija jer ovako ne znamo kako treniraš..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
poskok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poskok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2010 at 18:19
Evo ovako za prsa kosi i obrnuto kosi bench 4xš2 i koso razvlacenje 4xš0-š2
Za biceps pregib na ravnoj šipci i na scottovoj na uski hvat oba 4xš2-š5
Leđa T-šipka na široko 4xš0-š2, veslanje usko 4xš0-š2 i lat. na leđa. Za triceps radim potisak s cela 3xš0+šxš5 i konop (mislim da se to zove potisak) 3x8+šxš5.
Za ramena radim latelarno podizanje 2x30+2xš5, potisak iza glave i povlacenje s šipkom do brade 4xš2-š5.
I noge radim na leg presi, ekstenzija, fleksija i listovi uglavno 4 serije do otkaza.Pokušavan se držati pravila i brojka ponavljanja..Kad sam nabrijan za trening onda oglavnom sve vježbe radim do otkaza.
El ovo valja?? Ako ne valja možeš li mi napisati što popraviti ako imaš volje i vrimena..Fala lipa
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.