New Posts New Posts RSS Feed - Dragi Fitovci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dragi Fitovci

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 15:22
  suuuuuuuuper! ništa mi ne fali, vjerojatno zato šta vidin rezultate.ponavljan iako su voda, gode jako.i nemoj te fore od ponediljka.znaš kako san ja? e danas necu tako nego ovako.i tijelo se prilagodilo mom mozgu.valjda ja to tako sebi pretstavljan da je to nešto šta ce me zadovoljit i na šta cu ja bit ponosna.i okolina oko mene na mene.eno stara friga pomfri, nisu ni oni dugo.umisto krumpirica salaticu :D
svašta nešto.i daje samopouzdanje.nemoraju okolo viditi.ti vidiš, ti se bolje osjecaš.i to je najbolja motivacija.a da ti ne govorim kako tokom djete svako malo odem na internet pa provjerim neke stvari i usput puno nauciš o dobroj prehrani.i guštaš u spizi.
Back to Top
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 15:28
  Slažem se..bilo šta kad si kažeš "od ponedjeljka" znaci da odgađaš i da nisi cvrsto odlucio/la. Kad odluciš, kreneš odmah i to je to. Tako sam se ja godinama zavaravala prestajuci pušiti (kao ono od ponedjeljka i te spike), pa sam prestala tek kad mi je puklo i rekla usred kutije, prestajem, bacila kutiju i eto me danas 3 godine poslije bez cigarete
Back to Top
j@bukica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote j@bukica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2011 at 15:29
  tako sam i ja prestala pušit!
zapalila ujutro duvan, došla za rucak i rekla puj necu više.hihihi.
Back to Top
Zdeen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdeen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 19:31
Bome i ja sam svoju polovicu cigarete bacila, bolje reci
utopila u šalici kave i samoj sebi rekla da je DOSTA!!
..prije punih 6 godina, evo vec i sedma kuca na vrata..
I ponosna sam na sebe!
Da barem mogu biti tako odriješita i sa slatkim
stvarima
Back to Top
blanc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blanc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2011 at 13:54
Rekla sam da cu od ponedjeljka ali niš od toga............ jedino me trcanje spašava sve je to u mozgu samo kad ce mi taj mozak proradit a vani more zove još malo pa kupanje ,necu se ni okrenut ono Plaža!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.