New Posts New Posts RSS Feed - i ja sam tu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

i ja sam tu

 Post Reply Post Reply
Author
lady di View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady di Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: i ja sam tu
    Posted: 13 Travanj 2012 at 15:46
hmmmm..što reci..:)

pozdravljam sve koji me poznaju i vas u studiju i režiji..Tongue
Pozdrav fitovci..nakon dugo vremena što vas pratim,i citam sve vaše zanimljivosti,odlucila sam se konacno i prikljuciti..kako bi ponekad mogla udijeliti neku pametnu..ili ne LOL
Iako,još uvijek se ne bih prikljucila..da nema novootvorenog natjecanja (huhuuu Star)

dakle..tko sam,što sam..

Mlada djevojka iz Pule,živim i studiram u Rijeci.
Zašto ste mi zanimljivi i zašto sam vas pratila? Pa,oduvijek je sport bio sastavni dio mog života, da li aktivno ili rekreativno.Gimnastika je moja ljubav,trenirala sam je dugo godina i jednostavno živjela sam za taj sport i svaki novi trening.
Osim toga,prošla sam dosta drugih sportova poput plivanja,tenisa,odbojke,ali me nije ništa toliko zaintrigiralo kao gimnastika,tako da..sportski nastrojena,nastavljam kucne treninge uz Zuzanu,vlastite trening programe,i razne videe koje možemo pratiti po internetu.
Tako da kada god bi googlala nešto što me zanimalo vezano za sport ili prehranu,uvijek je ovo bila stranica koja bi se otvorila sa ponudjenim odgovorima na moja pitanja Smile

Nije naodmet spomenuti da sam vodila gimnasticke treninge malim curicama u odsutstvu trenerice,i da sam posljednih 6 mjeseci asistent fitness trenera.
Vec 2 godine sam semivegetarijanka,pa se moja prehrana uglavnom sastoji od bijelog mesa,ribe i povrca..(ono masno necemo spomenuti LOL )

oleeee,bravo jaClap
Back to Top
EllaSalinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EllaSalinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 15:55
Dobrodošla
'Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.' ~ ADOUS HUXLEY
Back to Top
lady di View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady di Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 16:14
tenkju..zbog tebe sam ovdje Heart
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 16:18
dobro nam došla Smile

moram priznati, nasmijala me ova tvoja izjava da si semivegetarijanac, a jedeš bijelo meso i ribu LOL
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 17:26
pa, dobrodošla!
Back to Top
lady di View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady di Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2012 at 21:17
pa definicija 'semivegetarijanca' je da on jede samo bijelo meso..tj ne jede crveno meso..ako ti ovo 'vegetarijanac' bez svog prefiksa 'semi' stvara zbrku,jer vegetarijanci ne jedu nikakvo meso..onda cemo reci da ne jedem crveno meso 

sada ok?LOL

i hvala vam na zaželjenoj dobrodošlici 
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 15:58
moj bed, nisam znala da se i takva prehrana klasificira kao jedan od tipova vegetarijanstva

prema tome - onda sam i ja semivegetarijanac! i to ponosni Big smile
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
lady di View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady di Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 16:51
eto,naucila si nešto od mene..:P

cestitam na tome što si ponosni semivegetarijanac..budi i dalje..;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.