New Posts New Posts RSS Feed - moze savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moze savjet

 Post Reply Post Reply
Author
Surfer_Rosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Surfer_Rosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moze savjet
    Posted: 05 Studeni 2012 at 13:33
Imam 20 god, visoka 174 i imam 71kg. Odkad znam za sebe imam nekoliko kila viska i uvijek sam ih skidala izgladnjivanjem medutim ubrzo bi se vratili, sad sam konacno odlucila jednom zauvijek ih se rijesiti. Idem vec u teretanu 3 tjedna, 4-5 puta tjedno ali vaga se nije pomakla, mislila sam da sam sredila prehranu ali izgleda da nisam pa bi zamolila za koji savjet sta da promjenim i ima nekolika pitanja, jedan dnevni meni okoprilike izgleda ovako:

7:30- zobnene~75g + mlijeko0.9mm~120ml + nekoliko susenih brusnica i badema + 2 mandarina
12:00- 2 jaja+gljive snitu kruha
15:00- 50g posnog+1 wasa kreker
18:00-150gr piletine+75gr rize+ hrpa povrca+ neko povrce
obicno me poslje vecere uhvati zelja za slatkim pa uz kavu pojedem 1 keks integralni
19:30 trenig
21:30 150g posnog + bademi

zanima me sta jos mogu navecer poslje treniga jesti jer nisam neki ljubitelj posnog, a nemam jos uvijek proteine (skupljam pare)
e sad jedno malo smijesno pitanje moze li neko preporuciti neki kruh koji moze stajati nekoliko dana jer kod mene u kuci svi jedu bijeli kruh iz pekare
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:40
Kao papagaj sam postao :) Citam sve posrove i plan prehrane necu komentirati nego cu prepustiti iskusnijima jer ni svoj ne znam jos kako spada ... slažem ... u istoj si situaciji kao ja ... sto se kruha tice to ti mogu pomoci ... crni kruh sa sjemenkama .... kupis pol kile i imas ga par dana bez problema .... samo ga dobro zamotaj u vrecicu i istisni zrak iz nje :) Btw DOBRODOSLA ;)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:40
Pozdrav i dobrodošla!

Ja živim sama.. i kad napravim kruh narežem ga na šnite i zamrznem... i onda si svaku vecer vadim koliko mi treba za sutra. Kad se odmrzne bude isti kao da je svjež.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Surfer_Rosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Surfer_Rosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:47
a moze li se onda i kupovni zamrznut?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:54
može... Wink
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Surfer_Rosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Surfer_Rosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:57
aj super da znam sama bi ga pravila...
hvala !
Back to Top
flexiblehorse View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flexiblehorse Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:57
Imas i u Lidlu integralni toast, snjitice su male ali zasitne, rok trajanja je oko 5-7 dana. Super je, ja ga vec dugo koristim
Back to Top
Surfer_Rosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Surfer_Rosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 14:01
ja sam iz BiH, u nas nema Lidl
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 19:29
kupi integralno i razeno brasno, pomjesaj ih u jednakim omjerima i ispeci si kruh. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.