New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene!

 Post Reply Post Reply
Author
TinnaaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TinnaaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo i mene!
    Posted: 05 Prosinac 2012 at 03:06
Eh da, citam vas vec dugo ali eto napokon da sam i ja postala clan tj.fitovac LOL
Jako sam mlada, 20godina, ime mi je Tina i naravno imam par problemcica.
Ja ih zovem problemcicima jer ih samo ja primjecujem.
Visoka sam 154(ako se to može nazvati visinom)
i imam 49-50kg ovisi kakve je vaga volje.
Moj prvi problem je taj što želim totalno ravan trbuh, imam mali trbušcic ali nije ravan tj.nije onakav kakav bi ja htjela da bude.
Drugi problemcic je moja guza koja je nekada bila jako lijepa ali zbog previše sjedenja i nerada izgubila je onaj lijepi oblik.
Eh sad treci problemcic je taj što bi ja pokrenula tu svoju guzu i došla u teretanu,
ali nemam sa kim. Jednostavno nisam taj tip cure da dodjem sama i pokušavam se uklopiti,
znam da je glupo razmišljanje ali nemogu si pomoci. Nagovaram frendice ali ni jedna nije za akciju preko zime, sve su više za stvaranje idealnog tijela 1mj prije ljeta. Shocked
I tako sam ja odlucila raditi neki workout sa youtube-a, ali opet gledam ja to i sve hvale i ne znam kojeg da odaberem, tako da bi mi dobro došao neki vaš savjet.
Meni se nekako najviše svidja
Jillian Michaels' 30 Day Shred workout, što vi mislite?
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 10:58
mjenjas svako malo :D pocni s onim koji ti se cini najlakši ;) pa ajde prema vecemu i jacemu :D imaš i ovaj program jako dobar za pocetnike kojeg svima preporucujem :D 

LINK : http://fitnessangels.net/hr/zapocnite.php

Eh i da DOBRO NAM DOŠLA :)


Back to Top
TinnaaZg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TinnaaZg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 12:20
Hvala na linku, probat cu sa tim vježbama, pa ako budem jaka naci cu nešto teže :D
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 13:01
može :D
Back to Top
-TriP- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -TriP- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 22:34
Dobrodošla.
Probaj sa p90x programom. To ti je komplet dvd-a s koji se da fino izgradit tijelo. Naci ceš kakav torrent za skinut (stavio bi ti i link ali neznam dali smijem )
Sretno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.