New Posts New Posts RSS Feed - Kilogrami ne idu dole, zasto? :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kilogrami ne idu dole, zasto? :/

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:32
Ocito ja onda nisam "warrior" :) Nema boga da bi ja izdržao tako tjedan dana, ukljucujuci još vecinu ljudi koje znam.. Ali hvala što si to podijelio sa nama, sad bar znam na šta lici ta dijeta
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 21:36
Ok su mi takve warrior dijete za gubljenje sala, ali svaka cast onome tko u rasponu od par sati može konzumirati 3000+ kalorija.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 22:00
ne trebaš toliko, tijelu ne treba kalorija koliko mu kalkulatori stavljaju na raspolaganje usprkos uvriježenom mišljenju, ako pojedeš 2500 kvalitetnih kalorija u ovoj dijeti u roku 4-6 sati si pravi frajer jer je teško nagurati toiki broj zdravih kalorija (ja mogu ali samo zato što obožavam jesti XD) ali ja uopce ne pazim na kalorije, poanta je da se tvari puno bolje iskorištavaju pa ti ne treba toliko ali jako je bitno da je klopa što prirodnija jer bismo ju kao takvu trebali jesti i ako slušaš tijelo ne moraš brojat :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.