New Posts New Posts RSS Feed - Dobar dan!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar dan!

 Post Reply Post Reply
Author
bigmama2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bigmama2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dobar dan!
    Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:43

Evo sam se konacno ohrabrila i reg, se.

WinkJa naime imam jedan veliki problem s kilama.Imam 168 cm i 85 kg.
Trebala bih neke tablete za pomoc za skidanje kila.Molim Vas da me ne trujete s komentarima o dijetama, jer neznam dal postoji koja da je ja nisam isprobala.Vec 10 godina borim se s djetama.
kako je krenula korizma izbacila sam kruh i slatko.
Molim Vas pomozite, koje tablete da uzmem za pomoc.
CryCryCryCry
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 10:56
Ne trebaju ti nikakve tablete, nema koristi od toga.
Sve što ti treba je zdrava prehrana i vježbanje. 
Prozuji malo po forumu, pogledaj jelovnike, pa pitaj ako što nije jasno.
Svi ce ti ovdje drage volje pomoc. :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
bigmama2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bigmama2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:01
Nickylii hvala na odgovoru.
Listam ja danima po forumima ali nikako naprijed.
Užasno se osjecam.Znam da mi treba drugacija prehrana i da trebam vježbat..sve kužim..ali ne ide.Majka sam dvoje djece, živim u malom gradu gdje nema pola ovih stvari za kupit, a i ono malo šta ima skupo je ko svetog petra kajgana.Prošla sam ja milion dijeta i sve je bilo jo-jo efekt.
Neznam više i samoj šta mi je ciniti, al šta dublje tonem sve je više kila.  lp 
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:06
Sve dijete ti imaju takav efekt, kao i tablete. Ne postoje magicni cajevi, cokoladice, tablete ili što vec da skineš kile (trajno).
Trebaš komplet okrenut novu stranicu.
Jednom mjesecno otic u  veci grad, kupit zalihe za mjesec dana i voila. Vježbat možeš i doma, ako vec nisi u mogucnosti ici u teretanu.



Edited by Nickylii - 18 Veljaca 2013 at 11:06
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
bigmama2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bigmama2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:27

Slavonka je moj idol!

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 11:34
A što to tocno nema u malom gradu? Piletine? Jaja? Posnog sira? Povrca? Izgovora? Što? Smile

Hvala Hug
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 12:50
Svaki dan ovako godinu dana:
ujutro: 2 jaja i salata
dorucak: banana, dec mlijeka, 2 mrkve, sve to smiješaj (shake)
rucak: crveno meso (150g), piletina (200g), ili riba (250-300g), plus povrce +50grama riže ili pašte i juha
užina (ovo ti može biti i vecera): šalica caja velika, par feta sira (najobicnijeg) plus 2 dvopeka ili šaka badema i 150g posnog/svježeg sira.
vecera: malo tune i povrca plus naranca/jabuka

evo ovo mi je frendica godinu dana radila, ona nije na forumu ni ništa...ali imala je 105kila na 168visinu i godinu kasnije 70kila.
prvih 2 mjeseca je hodala svaki dan sat vremena
onda je 4 mjeseci sat vremena hodala i pocela trckarat i sve više trcat
te je zatim 6 mjeseci trcala i odlazila na bazen....inace ima 34 godine i dvoje djece ali joj je suprug naravno pomogao i bio uz nju dok je htjela ostvariti svoju želju uz posao i djecu.

p.s. ja te ne poticem da ti ovo isprobaš niti išta samo sam ti dao primjer jelovnika i meni poznate osobe da vidiš da je sve moguce, rekla si da ti je Slavonka idol i ona ti je još jedan dokaz da se može, a takvih ljudi imaš puno tako da izmotivirat cemo te i to je to :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 12:54
Mislim da sastojci za jednu masnu pizzu ili neki kolac, (a o kupovanju raznih grickalica da ne govorim) nisu ništa jeftiniji od piletine, ribe, zobenih itd. Meso koje inace pohaš, napraviš na malo ulja, umjesto riže, tjestenine i sl. jedeš više povrca, grah, grašak i sl. Umjesto majoneze i masnih salama, u sendvic ubaciš malo posnog sira, salate, tune ili nekog nemasnog nareska i sl. Financijski dodje na isto, nemoraš ti sad svaki dan jest tunu ako je skupa, jedi drugu ribu, isto vrijedi za povrce i druge stvari. Koliko inace trošiš na slatko i grickalice? I sama znam koliko su te stvari u malom gradu skupe! A koliko bi novaca tek trebala uložiti u tablete???? Ni to nije jeftin sport
Izdvojiti makar 30min dnevno za vježbanje mislim da može svatko. Tih 30 min bi inace provela pred tv-om ili što? Ako nemaš kud s klincima, uzmi ih pod ruku ili u kolica i ajmo van bar 30min šetnje!

Edited by Irija - 18 Veljaca 2013 at 14:23
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:12
Kakve tablete, cisto prodavanje magle.. Sredi prehranu, i vježbaj redovito i sve ce doci na svoje.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2013 at 17:17
t3 su ok tablete sta hahaha :p ( izvinite morao sam )
U mirin brah?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.