New Posts New Posts RSS Feed - došla i ja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

došla i ja

 Post Reply Post Reply
Author
silver View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: došla i ja
    Posted: 24 Veljaca 2013 at 22:07
veliki pozdrav Smile
evo vec danima iscitavam forum i tražim odovore na pitanja i dosta sam ih našla. inace,visoka sam 180 cm i teška 68 kg. znaci težina mi nije problem, želim se pravilno hraniti. zapravo se osjecam blesavo jer sam godinama tražila neku cudotvornu prehranu a zapravo sam samo trebala detaljnije prouciti piramidu zdrave prehrane i ovakav forum Embarrassed
ali dobro,sad sam nacisto. rodila sam dvoje djece,zadnje pred tri mjeseca i evo ovaj tjedan sam pocela sa vježbama. ne idem u teretanu nego vježbam uz dvd jillian michaels te na orbitreku.
zanima me par stvari..prvo,da li vam je ok ovo vježbanje?
drugo, što se tice whey-a, kupila sam ga i danas prvi put konzumirala ujutro uz zobene pahuljice. nejasno mi je sljedece, piše na pakiranju da se dnevno uzima 40g. mogu li onda ujutro uz zobene uzimati pola i ostatak navecer nakon treninga? jer ne stignem vježbati dok svi ne odu leci...
i koliko dekstroze pomiješam navecer uz whey (mislim kolicinski)?
jelovnik sam poprilicno shvatila iz ostalih postova....
e da, mislila sam vecerati oko 19 sati a nakon treninga samo whey+dekstrotu,može?
hvala Smile
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 22:32

pozdrav!

nema veze kaj ti piše na kutiji za whey,whey ti je samo dodatak prehrani... Whey je najkorisnije uzimati odmah nakon treninga radi njegove apsorbcije u mišice..ali naravno,slobodno ga uzimaš i uz dorucak ,zašto ne :)

a konkretno za dekstrozu ,dok si na dobivanju kila uzimaš ju u omjeru sa proteinima 2:1,dakle veca brojika ti je dekstroza,a dok si na smanjenju kila (definiciji) omjer 1:1 :)



Edited by zipoe - 24 Veljaca 2013 at 22:35
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:00
Najbolje ti je da uzimaš jednu mjericu poslje vježbanja (30g). A navecer ti je najbolje pojest posnog sira prije spavanja.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
silver View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 08:11
super, hvala puno Thumbs Up
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.