New Posts New Posts RSS Feed - Problems, problems...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problems, problems...

 Post Reply Post Reply
Author
sarrra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarrra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problems, problems...
    Posted: 08 Svibanj 2013 at 22:14
Bok ljudi...dakle,za pocetak, imam 17 godina i velik višak kilograma. Napokon sam krenula sa mršavljenjem i pazim da sve radim kako treba, cak povremeno idem svom doktoru da popricamo. U zadnje vrime su me pocele mucit neke stvari..na primjer, višak kože. Citala sam da je uz vježbanje ne bi trebalo biti? I strije..kojih se nikad necu moci riješiti? Kupila sam kremu za ucvršcivanje i ne znam, je li pametno bacat novce na te proizvode upitne ucinkovitosti? Molim vas, ako znate što o tome ili imate iskustva, pišite...thanks
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 22:21
Kod BRZOG gubljenja kila pogotovo ako imaš puno viška ostane malo kože koja ce se ucvrstiti nakon nekog vremena. EAT CLEAN TRAIN HARD SLEEP WELL !
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 22:42
što se tice kože ona ce se povuci, bar je meni a skinuo sam pedesetak kila, što se tice strija one ce ti nažalost ostat i koliko ja znam nema nekih cudotvornih krema za ucvršcivanje jer se oštecenje (strija je širenje tj pucanje kože) vidi i na cvrstoj koži, jedino što se može je da postaju manje zamjetne tj tanje koliko ja znam i to je to
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 22:49
Brle je bio kratak ali temeljit. Kreme su nemocne nepotrebne. Jedi cisto i ne mrsavi brzo.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 08:46
+1

Nikud žuriti jer to samo zakomplicira stvari
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 08:50
Ehhh...šta reci...kad su sve rekli
Dodao bih polako ali sigurno.Nema žurbe ili panike.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 10:05

Illy? Hug Smile

sarra, s koliko si kila krenula i koliko si izgubila do sada, u kojem vremenskom roku? Gdje je najvidljiviji problem viška kože, na trbuhu?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sarrra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarrra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 10:32
pocela sam sa 113kg i sad sam na nekih 104..u malo više od dva mjeseca
ja sam se možda krivo izrazila, kod mene to još nije slucaj, ali bojim se da ce biti, gledala sam malo po netu, nekom ostane nekom ne...i uglavnom su problem ruke, trbuh i unutarnja strana bedara...
mene to pati, ono...mlada sam i tek pocinjem živjet
i bojim se kako ce to sve na kraju izgledat
mislim da ne ide prebrzo..
i zaboravila sam reci da vježbam, naravno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 12:17

nije to puno, relativno školski, cak se ne bih zacudila da si i više skinula s obzirom na veci broj kg...

Da, i ne može biti slucaj jer nije to još toliko puno kilica izgubljeno da se nešto tako pokaže...u svakom slucaju, teško je reci kako ce to ici i koliki ce višak ostati i da li ce uopce (dosta ovisi i kako su ti te kile rasporedjene), ono što možeš napraviti je raditi na snazi tijela, pazit na mišicnu masu te jesti kvalitetno, hranu bogatu nutrijentima i nikako se ne izgladnjivati... i naravno ici postepeno. I pazi, puno ljudi višak kože zamijeni zapravo viškom masti.

Trbuh je najcešci problem jer najcešce tu ljudi nabiju najviše masti pa se time i koža dosta rastegne...netko ce se izvuci sa lakšim posljedicama, netko sa težim - ovisi o puno faktora. Ti daj sve od sebe da napraviš najbolje što možeš, na najzdraviji nacin.....znam da ti je muka i sve to ali eto...nažalost sve dodje na naplatu.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sarrra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarrra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2013 at 19:36
vidjet cemo...hvala :)
i svima hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.