New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
rooney23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rooney23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 25 Kolovoz 2013 at 07:37
pozz svima , evo malo citao forum pa reko da se registriram i postavim par pitanja :)

zadnjih 4 tjedna sam poceo malo intezivnije sa treningom ( uglavnom sklekovi, zgibovi. trbusnjaci, trcanje ... )

imam problem kod izvodenja trbusnjaka , jedina vježba koja mi paše i kod koje osjetim da nešto radim je kad sam ledjima na podu i podizem noge ( s loptom ili nekim utegom na nogama ) do 90 stupnjeva i nazad do nekih 10-20 stupnjeva.  ako mi mozete preporuciti neku zanimljivu varijaciju a da je zabavna za izvodenje. kod pravljenja klasicnih trbusnjaka imam osjecaj kao da ništa ne radim i da je jako slab ucinak ....  stoga ako itko zna neku vjezbu da je zanimljiva i ucinkovita i da se OSJETI kad se izvodi , rado bih da mi preporuci :=

i da vas jos priupitam u vezi trcanja. obicno trcim 10 krugova (4km) za nekih 17 minuta ( trcim na nekih 80-90% , dosta brz ritam , barem za mene  ) , pa bi me zanimalo da li mi je bolje trcati na taj nacin ili  smisliti neki hiit trening od nekih 20 minuta u kojima bih pola kruga (200m) šprintao pa krug i pol (600m)  lagano trcao.

dakle glavna mi zelja podici kondiciju,izdrzljivost, snagu , oblikovati tijelo , smanjiti bf , ( nije mi cilj nabijanje mase , vec zadrzati istu ), visok sam 187cm i tezak 84kg

pohvalio bih rad foruma i same stranice :)))

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 07:56
hanging leg raise, ab wheel rollout (može se i sa kotacicem i sa ljuljackom ako imaš pristup parku) i razlicite varijante plank vježbe

što se tice trcanja probaj intervalni trening (ima primjera po netu) ako trciš na vrijeme trebaš neku štopericu a možeš i na udaljenost (tipa 100 metara brzo 200 metara sporo ili takonešto, isto tako ima na netu puno primjera)
Back to Top
rooney23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rooney23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 08:17
hanging leg raise - ovo mi izgleda super, a i zanimljivo :) , ovo drugo mi je potpuno odbojno i nemam to cudo šta se vrti :D

a što mislis pod ovo plank ?  obicni plank (http://www.youtube.com/watch?v=MHQmRINu4jU) ili nešto drugo ? ovo cesto znam raditi (izdrzim nekih 1:30-2:00)  i super mi je vjezba uz onu gore što sam naveo u prvome postu. ako si mislio na nesto drugo ako ti nije problem da neki link stavis :)

zahvaljujem na prvoj vjezbi , ako netko jos ima što za preporuciti slusam :D
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 09:02
Da, mozes raditi i plank, side plank,,,
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2013 at 13:11
Reverse crunches
Cudo koje se vrti (ab wheel) je izvrsna stvar bez obzira sto glupo izgleda, tako da se isplati probati
Floor wipes
Sve varijacije planka
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.