New Posts New Posts RSS Feed - Ready for a change:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ready for a change:)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 10:49
Originally posted by Persija Persija wrote:

Super savjeti:) mi imamo samo jednu menzu i nije bas dobra, ali moram se odvikavati od pekare :D i od sokova, njih bas puno pijem... Mada cu poceti da lijepim slicice modela po sveskama da bar imam motivaciju! I sledece ljeto je nase:D da me ne hvata frka mjesec dana prije plaze


sokove uopce ne pijem, ali normalno da i ja jedem cokoladu, ali onu koju imam doma. ne kupujem cokoladice. gle, imam 20 godina, sad budem 3. godina faksa,a stvarno sam se dobro utrenirala (a vec 2 godine jedem u menzi, niti grama nisam dobila): mogu pojesti 2 kockice cokolade i ne otici po još, pojesti 1 ili 2 keksa i stati. o sokovima ni ne razmišljam, jer znam da je bolje da pijem vodu. kad gledam svoj tanjur (i kocku cokolade), ne vidim piletinu, krumpir, cokoladu... nego proteine, UH, masti.. ili šecer, brašno, aditive itd. svjesno unosim sranje i znam da je sranje, i svjesno unosim korisno. znaci, treba promijeniti nacin gledanja i onda bude lakše reci NE jer budeš znala da ti taj sok, taj snickers nije potreban (ili si reci: mogu pojesti 2 kockice cokolade jer mi se baš jede, ali nakon toga stajem) :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Persija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Persija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 13:25
Meni je samo problem ostati dovoljno motivisana da vjezbam redovno... U sustini nemam problema sa kilazom i gradjom ali se moram zatezati i micati ovaj celulit, uf...
Jean, super mi je ova tvoja poruka "a year from now you'll wish you had started TODAY." Moracu se cesce time voditi:)
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 10:35
Originally posted by Persija Persija wrote:

Meni je samo problem ostati dovoljno motivisana da vjezbam redovno... U sustini nemam problema sa kilazom i gradjom ali se moram zatezati i micati ovaj celulit, uf...
Jean, super mi je ova tvoja poruka "a year from now you'll wish you had started TODAY." Moracu se cesce time voditi:)


ma nemaš frke :) gle, inace vele da je puno teže držati se dobre prehrane nego vježbati (barem je kod mene tak). tak da, kreni što prije, i kroz neko vrijeme budeš postala "ovisna", udje ti u glavu. a kaj se tice celulita, tu ti prehrana ima oogromnu ulogu :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.