New Posts New Posts RSS Feed - POMOC MOLIM VAS!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOC MOLIM VAS!

 Post Reply Post Reply
Author
Nakicmat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Rujan 2013
Location: Oriovac
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nakicmat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POMOC MOLIM VAS!
    Posted: 25 Rujan 2013 at 23:20
Evo ovako..krenuo sam u teretanu prije godinu dana i šest mjeseci.. imam 18 godina 189 visok 88 kg.. pa imam sada jedno pitanje za vas.. nakon godinu dana treniranja sve mi je super islo znaci napredak rast mišica sve je bilo u redu.. nakon godinu dana sve je poceo slabije napredak i shvatio sam da opadam da gubim mišice a ne znam zašto ?? znaci isto treniram isti je trening ista prehrana iako mi prehrana nije Bog zna što ne pazim baš na prehranu ali nisam ni prije ali je napradak bio super a sada 0 bodova ide ka minusu sad zadnje vrijeme uopce ni upale ne dobivam ni nista ako bude potrebno poslat cu vam sliku  kada sam poceo i nakon godinu dana i sada  :( pa eto ako moze koji savjet sto i kako napraviti da idem na bolje HVALA UNAPRIJED :D
i da trening mi ide ovako
PON-biceps-prsa
UTO-ODMOR
SRI-noge-ramena
CET-ODMOR
PET-triceps-ledja
SUB-ODMOR
NED-ODMOR
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 23:28
godinu dana nisi mjenjao trening? mislim vježbe za ove mišicne skupine?
ako to jesi i ako si sukladno napretku povecavao kilaže onda je do prehrane. radis kardio kakav?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:38
Mislim da bi ti dobro došlo malo da promjeniš trening...godinu dana jedno te isto raditi....em ce ti dosaditi konstantno ponavljanja...

Moraš malo šokirati mišice..

Možda je cak i do prehrane kao što je Avangarde rekla...


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Nakicmat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Rujan 2013
Location: Oriovac
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nakicmat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 14:26
ne radim nikakav kadrio..znaci moram promjeniti vjezbe?? ja sam radio 3 vjezbe po 3 serije 10 puta dignem odreden teret jel to dobro?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 23:44
Pa to bih ti trebao znati dali je dobro? Dali sa tim kilažama i brojem ponavljanja si zadovoljan postignutim ?

Pa bilo bi dobro ako zapneš negdje...npr ako dalje ne ide kako si zamislio..ako stoji kilaža...ako se ne razvijaš ....

Mjenjaj prehranu..mjenjaj vježbe redostljed...težine....

Tijelo ti se navikne ja jedan rad i nema razloga da se mjenja...zato ga malo prodrmaj šokiraj...stavi ga novom iskušenju da proradi....

Ako konstantno držiš jedno te isto vrlo vjerovatno da ti može i dosaditi ... igraj se :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.