New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!!

 Post Reply Post Reply
Author
Denis27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Zabok
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denis27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!!
    Posted: 13 Listopad 2013 at 09:55
Bok ljudi! Moje ime je Denis i amater sam u svijetu fitnessa. Nisam nikad vježbao jer sam imao ok liniju i bio sam njome zadovoljan. Prije 2 godine poceli su problemi, dijagnosticirana mi je Chronova bolest(upalna bolest crijeva). Dobio sam lijekove koje pijem još i sad ali u malim dozama jer mi se stanje popravlja. Od nekih lijekova koje sam koristio u vecim dozama dosta sam se udebljao(10ak kg), što nije loše. Problem je u tome što sam dobio kako bi se reklo pivski trbuh. Htio bih vježbanjem(teretana kod kuce) izgubiti otprilike 5kg i naravno trbuh. Najviše me zanima koju mi prehranu(dijetu)preporucate? Hvala!!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 10:59
dobrodošao,

ako si voljan malo uložit u teretanu doma i pazit što i kako jedeš pogledaj ovo

5 kg masti u 5 tjedana
Back to Top
Denis27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Zabok
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denis27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 11:34
Hvala ti! Proucit cu to.
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 11:55
POzdrav i dobrodošao!!
Puno se može i od doma napravit..samo treba ustrajnosti i malo dobre volje!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 13:15
Pozdrav Denis i dobrodošao
Ako mozes malo detaljnije opisati kako si se hranio odkada ti je dijagnosticirana Cronova bolest, je li ti doktor prepisao kakvu dijetu i opcenito te usmjerio u nacin zivota s ovoom bolescu? Smijes li normalno konzumirati bjelancevine iz mesa, mlijecnih proizvoda ili zbog bolesti moras uzimati samo biljne proteine? Takoder, jesi li primjetio da ti neka hrana ne odgovara i da je nesmijes jesti?
Ova pitanja su usmjerena prvenstveno zbog toga sto uz kvalitetan trening koji mozes napraviti kod kuce je potrebna i kvalitetna prehrana da bi se rijesio pivskog trbuscica Takoder, pomoglo bi da napises koliko imas godina, koliko si visok i koliko kg trenutno imas
cookies are for pussies
Back to Top
Denis27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Zabok
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denis27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2013 at 19:30
Imam 25(za 3 mjeseca 26)godina, trenutno imam 81 kg i visok sam 175cm. Što se tice prehrane nemam posebnu dijetu...držim se otprilike ovakvog menija . Jedino ne jedem ribu(osim tune), soju, brokulu,špinat i cvjetacu...

Edited by Denis27 - 13 Listopad 2013 at 19:32
Back to Top
Denis27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Zabok
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denis27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 15:06
Bok...evo mene opet...imam pitanje... Pošto je napokon došlo ljepše vrijeme odlučio sam početi trčati..trčao sam u normalnim tenisicama za nogomet i noge su me boljele (cjevanica-kost)najviše. Pa sam odlučio kupiti tenisice za trčanje, ali i one baš ne pomažu, noge i dalje bole. Čudno mi je to jer barem jednom tjedno igram nogomet, a poslje me noge ne bole. Inače trčim po nogostupu(tvrda podloga), da li je to problem, ili jednostavno je problem u meni? možete li mi dati koji savjet, možda da pijem neke vitamine za kosti? Hvala!

PS: Smršavio sam 4kg
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 19:26
Pa ne znam dali bih ti pomogli vitamini a kosti toliko..koliko bih trebao naučiti trčati :) 

Vjeruj mi jako puno ljudi trči ne pravilno...još po groznom terenu...gdje su koljena i ostali djelovi pod velkim stresom..sve to utječe na njih.... gledaj da naučih tehniku i odabereš što bolji teren :) ako možeš radije odi plivati :) ako imaš tu mogućnost! :) Pozdrav! Svaka čast :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2014 at 20:37
Super za kilazu

Moj savjet je biciklizam, pogotovo ako imas mogucnost po brdovitom terenu, najbolje za zglobove
Back to Top
Denis27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Zabok
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denis27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 13:41
Hvala dečki.. Raspitao sam se za tehniku trčanja..jedan maratonac će mi pokazati kako pravilno trčati. Nemam priliku za plivanje...jedino kad ću na more :).. što se tiće biciklizma, ne smijem zbog Crohnove bolesti...
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 19:39
Trcis na pete. Spustaj tabane ispod kukova i bol ce nestati.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.