New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :)
    Posted: 30 Studeni 2013 at 22:35
Bok svima.Da se predstavim.Ja sa Nikša iz Dubrovnika i registrirao sam se na ovaj forum nako dugo vremena što sam pratio teme i opcenito stranicu fitness.com i odlucio sam se registrirati jer i ja imam problema sa mršavljenjem i zato sam se odlucio podijeliti s vama moje želje i moje planove koje bih htio uraditi za sebe a glavni cilj mi je smršaviti a na forumu ima dosta iskusnih ljudi koje ce mi ja se nadam pomoci sa mojim problemom.U drugoj temi cu napisati moju pricu to jest opisati moj problem.Pozrav svima od mene :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 01:19
Veliki pozdrav :) Rado cemo ti pomoci samo reci kakva ti je prehrana zadnjih par dana :) Malo da vidimo što nam finog papaš :) Dali nešto treniraš? Dali planiraš ? :) Malo otvorenije da imamo više informacija i lakši pristup pozdrav :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 08:38
... boooook :) ... eto i ja sam ti se registrirala prije par dana, od sutra krece moj "make over" paaa eto, ZAJEDNO smo jaci :) ... nadam se da cemo oboje uspjeti u našem naumu ... kada napišeš nešto više o sebi i to sve, možemo si baciti neki izazov, uvijek je zabavnije nešto raditi u paru :) ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:08
Dobar dan.Hvala vam na odgovorima.Neznam odakle bih prvo poceo.Idem u dubrovnik u školu i inace sam s Pelješca tako da stojim u Muškom djackom Domu u Dubrovniku.E sad u domu je problem sto ja nemogu birat što cu jesti nego što naprave to i jedeš,a hrana u domu i nije baš neka.Prije otprilike 3 tjedna sam se upisao u teretanu ali nekad jednostavno nemogu poci u teretanu radi škole i ispita,ispitivanja itd...Inace prije sam trenirao Judo otprilike 4-5 godina medjutim od Juda sam odustao zbog glupog trenera jer je bio budal i tloko o tome.Inace dosta sam razvijen za svoje godine u odnosu na moje vršnjake i prirodno sam jak tjt imam prirodne mase.Sad cu napisat otprilike moju prehranu jer kako sam u domu ond a nemogu birat što cu jesti a financijski isto nemam baš za bacanje.Nego evo moje prehrane i visina,težina.

Imam 15 god,visok sam 183 cm i imam 113 kg.
Puno je znam ali evo nadam se uz vašu pomoc da mi to nece biti problem :)
Prehrana:
Dorucak:Obicno svako jutro pojedem muesli pahuljice one obicne od žitarica
Marenda ili užina:Obicno poojedem za marendu kad mi je škola bananu i jabuku
Rucak:Zavisi kako kad šta ima ali trebao bih skroz izbacit kruh i tjesteninu,pecene,prigane krumpire...
Užina:Za užinu kad mi nije škola dosta puta ništa ne pojedem
Vecera:Isto ko i rucak

Od sutra i ja krecem na svoj "make over" kako je receno u postu prije pa bih volio da mi neko napise prehranu tjt sta bih trebao izbaciti,s obzirom da si nemogu baš priuštiti neznam ni ja što
i volio bih kad bi mi neko napisao program za teretanu jer ovo vrijeme dokle sam išao u teretanu radio sam veliki broj ponavljanja da mi se tijelo zategne a ne velike težine i mali broj ponavljanja jer bih onda došao još veci :)

Uh baš sam se raspisao evo to je toliko od mene vidjet cu da ubacim slike ovaj tjedan :
Nadam se vašoj POMOCI Big smile






Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:13
Pozdrav :) Evo ovako.... Imaš 15 godina mlad si ..jak si ...pcaš od energije...homoni divljaju.... Neka striktna prehrana tebi ne treba...niti ti je nužan teretana..ne bih ti je ni preporucio za svoje godine..ali ako želiš što ne :)

U jelovniku ti fale konkretni obroci..kao što je protein..povrce ..puno toga ti ne dostaje..masnoce...

Ovo je cak i pre malo za tvoju težinu ....trebao bih ubaciti proteina dosta..pošto vjerovatno ideš malo mršavii..povrca...neka ti bude dostaaa...Kruh tjesteninu ne moraš izbaciti..možeš je slobodno jesti..pusti mitove sranja....

Musli..mislim da je to puno šecera skrivenog..tako ako voliš žitarice....probaj sa zobi...npr ubaciš bananu dvije...zobi mlijeka ...žlicica dvije kaka.-a  imaš odlican jutarnji obrok....

Probaj neto kontkretnije pojesti u školu ponijesti neki posni sir..sa orašastima...

Rucak vec sam ti rekao..fali proteina...fali povrca...ako vec hocemo zdravije jesti....

Za teretanu...ne znam ...radije za pocetak pocni sa svojom težinom vježbati..ako možeš trci...hodaj cešce..pocni sa sklekovima..zgiovima i ostalim vježbama ..dok ti to ne krene ..dok se ne uhodaš.... ne bih ti teretanu preoporucio :)

Malo porcitaj okolo o prehrani..da shvatiš uloge nutrijenata :) te vježbe malo prouci :) Pozdrav :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:04
ok hvala puno Smile
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:24
Da te još nešto pitam bili mi mogo satstavit neki program  vježbi i prehranu otprilike što bi sve trebao jesti za dorucak,rucak,,veceru marendu i što bih trebao izbaciti iz prehrane i ako treba kupit neke namirnice ali ne neke skupe.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:32
Sada sam ti napisao gore sve procitaj detaljnije :) ... Teško da ti ja mogu napisati sve što trebaš...jer ne znam što sve možeš jesti..dali smiješ..što voliš ne voliš...koje vježbe moraš raditi.... 

Primjeri jeolovnika su ti tu..imaš ih masu ...vježbe takodjer masu....probaj si iskombinirati pa vidi... 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 18:55
Hvala ti puno postavit cu temu i na vec pokrenutoj temi o mršavljenju da cujem i mišljenja i savjete drugih ljudi.Tebi puno hvala
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 18:58
Pozdrav i dobro nam došao
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2013 at 17:35
Odlucio sam da cu svaki dan da napišem šta sam jeo tako da mi recete šta je dobro a šta nije i jeli mi necega fali u prehrani a takodjer sam odlucio pisati i sto budem radio u teretani.Nadam se vašoj podršci i odgovorima
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 14:48
Jucer prehrana:
Dorucak :musli pahuljice
Mo:banana i jabuka
Rucak : grah i u njemu je bilo 3-4 paste
Mo: uzeo sam dvije žlice meda i malo groždjica
Vecera : 5 cevapa i 6 priganih patata prutica

U teretani sam radio prsa i triceps
Radio sam bench,Leptir gore i dole povlacenje male šipke za triceps dizanje utega iza ledja gore dole dizanje utega na ravnoj klupi ko bench. To je bio moj prvi dan napisat cu veceras ili sutra za danas.Nadam se odgovorima i podršci
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 15:03
... Ja nikakon nisam strucna, ali ovdje vidim samo ugljikohidrate ... Proteini su ti se skrili, tj ima ih u mrsavim kolicinama ... Cekaj da ti se javi ostatak, oni se bolje razumiju ... Ali odi u moj topic, tamo su cure napisale kak bi šta i kad trebala ubaciti ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 16:13
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Jucer prehrana:
Dorucak :musli pahuljice
Mo:banana i jabuka
Rucak : grah i u njemu je bilo 3-4 paste
Mo: uzeo sam dvije žlice meda i malo groždjica
Vecera : 5 cevapa i 6 priganih patata prutica

d- zamjeni zobenima+ posni sir ili jaja i/ill mlijeko+ možeš jednu vocku iz ovog MO prebacit gore+ 15 badema, kirkikija, nekih orasastij
MO: druga vocka + neki protein (posni, zrnati, whey, jaja)+ neka mast
R- grah i pasta ok, ali di je meso? ili bilo koji protein od gore navedenih? masti isto di su?
V: ajd cevapi jos mogu proci + hrpa nekog povrca svjezes al ovi prutici su mi sumnjivi radije tu posni i bademe, meso i povrce
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 19:06
Ma najveci mi je problem u tome sto stojim u domu i nemogu birat prehranu nego sto se skuha to pojedem.Sutra cu kupiti zobene pahuljice i nije mi jasno gdje cu ubaciti bademe i orasasto voce jeli u prvi Mo ili drugi Mo i zvanjima me dali bi mi se isplatilo uzet Whey Gold Edition cisti protein da nadomjestim sve ove masnoce i proteine kojih ne unosim dovoljno jer nemam izbora sto se tice prehrane i još jedno pitanje recite mi još neke namirnice koje su pune proteina a da nisu skupe PS:Hvala vam na svim dosadašnjim odgovorima i savjetima a posebno na podršci
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 20:42
Oho, konacno neki moj sugradjanin. :D 

Pozdrav i dobrodošao! 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.