New Posts New Posts RSS Feed - Bolje vas našao!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bolje vas našao!

 Post Reply Post Reply
Author
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bolje vas našao!
    Posted: 18 Svibanj 2014 at 18:29
Dobar vam dan.Dakle, imam 27 godina, visok 188, težak 93,5.Poprilično mastan u zadnjih 8 mjeseci.Vezan uz sport od malih nogu, nikad ništa profesionalno, ali dosta toga sam probao.Odlučio sam se malo dovesti u formu, ne toliko zbog ljeta koliko zbog zdravlja i općenito lošeg stanja tijela, što ujedno znači da ni energija nije na nivou.Slučajno sam naletio na program Kućni trening-izgubite 5 kg masti u 5 tjedana i tako se odlučio ovdje malo aktivirati, jer moj problem je u tome što se uspijem dovesti u formu, i onda sve to upropastiti, jer jednostavno izgubim motivaciju za dalje...pa se vratim junk foodu, izlascima, odustanem od treniranja itd.Trenutno mi ovaj program odgovara pošto spremam neke teške ispite, pa mi sve to skupa nekako bolje leži jer čim izađem vani, učenje taj dan pada u vodu.Prehrana u zadnjih 10 dana je ok.Što se toga tiče sve mi je jasno više manje, ali čovjek uči dok je živ naravno.No, da ne duljim, prvi tjedan treninga je završio.Već sam poslao fotke pod komentare članka ( odlučio sam da mi to bude vaga i kalipero , pa evo poslat ću i ovdje, jer se nadam da će mi tako motivacija ostati na nivou.Suplemente ne koristim.Prehrana se bazira na piletini, posnom, voću, povrću, smeđoj riži, zelenom čaju, nešto morskih plodova, jajima, zobenim, nemasnom jogurtu.Pijem 4-5 L vode.Hranu ne važem, nego otprilike pobrojim kalorije, sa tim da ugljikohidrate jedem ujutro i poslije treninga, od nekih 15h nadalje više ne.Nadam se da ćemo se družiti i da neću izgoriti.Peace   

POČETAK

[IMG][/IMG]


TJEDAN 1

[IMG][/IMG]
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 21:47
Ajde sretno, vidim da se vec i razumijes dosta u sve ovo, samo zasto ne UH iza 15h? To mi nije bas jasno al eto...
Back to Top
lujo10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lujo10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 10:35
Istina da se razumije u to, ali iskreno cisto sumnjam da si visok 188 cm, a tezis 93,5 kile jer ovako nebi mogao izgledati, minimalo si za 10 skratio, pa ako želis savjet ili bilo kakvu pomoc daj nam tocne podatke..pozz i bez ljutnje, ovdje smo da budemo iskreni :)
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 10:56
da, po slikama ne vjerujem da imaš samo 93,5 kg jer si dosta visok.... makar, zašto bi u startu netko smanjivao kilažu, al dobro - za uspjeh palac gore
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 12:50
Pozdrav.Pa nisam dijete da lažem sam sebe.Znači na prvoj fotki sam imao 95 kg, na drugoj 93,5 nakon 7 dana.Visok sam 188 cm već nekih 10 godina, ni centimetra gore ili dole :).Ne znam zašto vam to tako djeluje ali nisam se sigurno učlanio na forum da bih nekoga lagao, pogotovo ne sebe.Uglavnom sva masnoća mi se lovi od trbuha prema prsima.Bokovi, noge i ruke jako malo i ništa.Svaki savjet dobrodošao.Rambo, ugljikohidrate poslije 15 jedem samo iz povrća, a pojačam proteine i masti, pošto nemam nekih aktivnosti nakon toga.Do tada pojedem zobene, nešto voća i smeđu rižu.Svaki savjet dobrodošao.
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 13:00
Fotkano prije 3 minute nakon 2 obroka danas.

[IMG][/IMG]
Back to Top
lujo10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lujo10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 14:16
Ja se ispričavam onda, stvarno mi je djelovalo malo kila pogotovo sa obzirom na visinu. Ja na tvom mjestu nebi isao na smanjivanje kilaze, nego bih se uhvatio utega, i ubacio u tvoju prehranu vise Uh  te digao do bar 100 kg te onda krenuo sa spustanjem, ali naravno sve zavisi o tvom cilju.
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2014 at 15:03
Ma nema frke.Znam da djelujem tako pošto mi sve ide u prsa i abdomen.Cilj mi je doći na 86-87 kg jer se pri toj kilaži najbolje osjećam.Naravno izbaciti masno tkivo što je više moguće i zategnuti se koliko toliko.A tek kada to postignem, onda bih nabacivao možda zdravu masu...ali to je još daleko pa ni ne razmišljam o tome.Da li je ok to rezati sa 95kg, na nekih 86kg ili moram ići i niže da bih se oslobodio masnog tkiva?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.