New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene!Pozdrav svima! :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene!Pozdrav svima! :D

 Post Reply Post Reply
Author
skinnyme View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skinnyme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Evo i mene!Pozdrav svima! :D
    Posted: 19 Svibanj 2014 at 19:15
Iskreno dvoumim se da li da uopce nesto napisem ili samo da zujim forumom i pratimErmm!
Recimo da površno pratim forume sa vježbama,prehranom i savjetima koji su uglavnom ili za jace cure i dečke ili za decke koji žele velike mišiće!Savjeti za jacenje tj. za dobivanje na masi su uglavnom jedi.žderi i jedi i žderi!
Evo ovako ja sam djevojka,majka koja nikada nije imala viška masti(sala,špeka) osim u trudnociBig smile.Naravno nakon poroda svima nekaj ostane a meni ništa, baš ništa !Planiram upisati se u teretanu jer zelim povecati masu, ali tek tu pocinju problemi!Ja nikada nisam bila u teretani!!!,nesto od vjezbi sam kao radila doma ali sam brzo odustala nakon sto su me mišici boljeli 4 dana!Sto bi prvo trebala radit?Niš ne znam!Dali da kupujem neke dodatke za povecanje mase i što?ok najveci problem je u tome da ne znam od kuda krenuti!Uhhh jesam zakomplicirala,Sorry Embarrassed
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2014 at 07:22
Dobrodosla!
Zakomplicirala si :) Svaka teretana ima trenera/voditelja koji je tu da ti pokaze sve sprave, kako se vjezba i da te uputi u trening. Mozes ga/ju zamoliti da prvi trening zajedno odradite. Kasnije znaju, kad god su u prolazu i primijete, ispraviti te ako sto radis krivo. No mozes i uzeti privatnog trenera (isto mozes pitati voditelja).

Sto se tice proteina u obliku dodatka prehrani, u principu ti nisu potrebni. Ducani obiluju namirnicama prepunim proteina i nema potrebe posezati za dodatnim troskom. No ako ti trosak nije problem, slazem se da je komfornije izmiksati proteine i popiti ih nego pripremiti jelo.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2014 at 16:05
Originally posted by skinnyme skinnyme wrote:

Iskreno dvoumim se da li da uopce nesto napisem ili samo da zujim forumom i pratimErmm!
Recimo da površno pratim forume sa vježbama,prehranom i savjetima koji su uglavnom ili za jace cure i dečke ili za decke koji žele velike mišiće!Savjeti za jacenje tj. za dobivanje na masi su uglavnom jedi.žderi i jedi i žderi!
Evo ovako ja sam djevojka,majka koja nikada nije imala viška masti(sala,špeka) osim u trudnociBig smile.Naravno nakon poroda svima nekaj ostane a meni ništa, baš ništa !Planiram upisati se u teretanu jer zelim povecati masu, ali tek tu pocinju problemi!Ja nikada nisam bila u teretani!!!,nesto od vjezbi sam kao radila doma ali sam brzo odustala nakon sto su me mišici boljeli 4 dana!Sto bi prvo trebala radit?Niš ne znam!Dali da kupujem neke dodatke za povecanje mase i što?ok najveci problem je u tome da ne znam od kuda krenuti!Uhhh jesam zakomplicirala,Sorry Embarrassed


jest moras vise to svakako, ali nekih 200njak kcal iznad svog odrzavanja (br kcal koji ti treba da odrzavas tezinu). Sto se tice treninga za povecanje mase, savjetujem isto sto i Maratonac- neka ti u teretani netko pokaze kako koja sprava funkcionira. Dovoljno ce ti biti za pocetak 2-3 treninga tjedno
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.