New Posts New Posts RSS Feed - Probelem na defki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Probelem na defki

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Probelem na defki
    Posted: 07 Kolovoz 2014 at 15:17
Pozdrav svima Imam 18 god 181 cm 75 Imam problem s definicijom izracunao sam bmr smanjim 500 kcal 3 dana 4 dan normalni unos radi metabolizma da se ne navikne  na mal unos hrane.Plan prehane dorucak zobene +whey 2 posni sir 250 g 3 obrok sta mama skuha zdravo uvijek riza piletina teletina 4 obrok 5 6 bjelanjaka 5 kazein ili posni  prije sna,U teretanu idem 4 puta tjedno 3 4 puta cardio zavisno od toga koliko sam umoran posliej tegova, sa svim dijetama sma pokusao 0 carb keto cikliranje sada trenutno uh nisam izbacio iz ali sam smanjio i njih i masti a povecao proteine pijem samo vodu secer i te stvari sam izbacio,Nikako ne mogu da skinem tvrdoglavu mast sa stomaka i ramena 
Back to Top
hardstyle91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hardstyle91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 15:48
Koliko si dugo na definiciji, jesi imao perio mase između ili održavanje?
Duge definicije te samo izlude i ne napravis na kraju ništa, ako ne znaš šta radiš, za pocetak ostavi se kardijanja i povecaj broj treninga utezima, recimo one dane kad si mislio raditi kardio radi nekakav HIIT trening, ali samo bodyweight, npr. nekakva skakanja u kombinaciji sa sklekovima, propadanja, preskakanje užeta i sve što ti padne na pamet, to ce ti povecati fat loss, a ne nekakav lagani kardio, on ce te samo sje**ti.
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 15:58
imao sam period mase  i odradio ga fino sa defkom mi se prosli put desilo isto ali sam nakon 2 mjeseca izludivanja i gladovanja sto nije dobro zrtvovao dosta misica  i izgubio nesto masti medutim za 2 tjedna sve se vratilo pa me zanima kako unostit kalorije polsije defke i to odrzavanje da bih startao sa masom
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 16:12
Odokativno mislim da ti je to premalo kalorija, rekao si da baziraš više na proteinima sve, i da pokušavaš minimalno uh ili 0 i isto tako masti....eeeeeeeeeeee pa neće ići, digni barem masti na 70posto unosa proteina, pa ih spusti na 50dva dana, pa opet digni na 70. Plus dane punjena što imaš, jer ovo što si napisao, po mom mišljenju tijelo ti odlazi u obrambeni stav i uspori metabolizam kako nebiš gubio ništa čisto iz razloga što mu premalo daješ.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
hardstyle91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hardstyle91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 16:18
upravo ovo što je insane rekao, podebljaj tu hranu, ali postepeno diži kalorije, nemoj misliti da ti nece skoditi nagli skok u hrani, dosta se njih na to prevari samo u želji da što prije pojedu neki junk food nakon iscrpne dijete umjesto da nakon tog perioda baš iskoriste to što je tijelo u stanju da izgradi toliko brzo mišiće zbog jako dobre inzulinske osjetiljivosti, zato ti kad natrpas kile cokolade i pizze nakon teze dijete, a inzulin proradi sve ode tamo di ne treba, a imas priliku proteine "pogurati" na prava mjesta i stvoriti misice
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.