New Posts New Posts RSS Feed - heeeej
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

heeeej

 Post Reply Post Reply
Author
Ninel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ninel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: heeeej
    Posted: 08 Prosinac 2013 at 21:17
pozzz svima, javlja se jedna cura koja se je cvrsto odlucila na akciju Wink

na promjene sam se odlucila prvenstveno zbog zdravlja a i, necemo se lagat, izgleda Big smile nadam se da cu ovdje pronaci što više korisnih savjeta koji mi nece samo instant pomoci nego i na duže staze

imam 24 godine, 151 cm i 63 kg...znam da je to cca 12 kg viška no ne doživljavam se predebelom i vjerujem da mogu uspješno to maknuti Smile  glavni problem je neorganizirana i loša prehrana  te i poneki zdravstveni problem (štitnjaca i kralježnica)....ne želim zvucati u startu kao da se opravdavam, no zbog problema s kralježnicom sam u startu prisiljena odbaciti neke vježbe, a štitnjaca je jedan od problema zašto sam se toliko udebljala...

ugl, moja najkriticnija tocka je trbuh i trup...naravno, svega pomalo bi se trebalo riješiti ali trbuha ipak najviše....cilj mi je doci na nekih 55 kg jer ne želim izgubiti svoju ženstvenost EmbarrassedBig smile

stoga, plan mi je što više kretanja (hodanje) i kardio vježbi (preskakanje užeta)....uvela sam razne varijante cucnjeva i iskoraka kako bi ucvrstila guzu i maknula celulit...iduci korak mi je kupovina utega kako bih mogla ruke poceti dovoditi u red...jedino ne znam kako da se trbuha riješim, a da ne radim trbušnjake

nadam se da cu i prehranu moci iskontrolirati buduci da sam studentica, hranim se u menzi i zaista nemam novca za pretjerano zdrav život stoga se nadam da cu naici na korisne sugestije po tom pitanju

wish me luck people Wink

p. s. nadam se da nisam zabrazdila s dužinom posta i postala dosadna TongueBig smile

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 21:44
ako možeš preskakat uže možeš radit i mrtvo dizanje :P

šalu na stranu, za cvrst i ravan trbuh možeš radit izdržaje na laktovima (obicni i side plank, guglaj)

za ruke možeš radit sklekove, propadanja, veslanje tijelom ili bucicama, kad budeš mogla i zgibovi su ti opcija, vojnicki potisak za ramena i tricepse s tim da u tim vježbama ruke pomažu a možeš s bucicama izolirat biceps i triceps i podlaktice uglavnom svi dijelovi tijela se mogu pogodit ili vježbama s vlastitom težinom ili s nekim utezima (bucice su po meni najprilagodljivije) i to s malim brojem vježbi, imaš na forumu moj post o zdravoj i povoljnoj prehrani kao student samo pretraži da ne kopam sad ja po forumu, želim ti puno srece
Back to Top
Ninel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ninel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 21:58
hvala na sugestijama, svaki savjet mi je dobrodošao a ti si mi dao dosta toga za isprobat Wink

pravi sam pocetnik i morat cu dobro proguglat veliki dio onoha što si naveo Embarrassed 

malo sam prelistala forum i mislim da sam naišla na taj post o prehrani pa cu ga detaljnije prouciti Smile
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 00:28
dobro došla Big smile
Back to Top
Ninel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ninel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 00:30
hvala Smile
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 06:47
Originally posted by Ninel Ninel wrote:

hvala na sugestijama, svaki savjet mi je dobrodošao a ti si mi dao dosta toga za isprobat Wink

pravi sam pocetnik i morat cu dobro proguglat veliki dio onoha što si naveo Embarrassed 

malo sam prelistala forum i mislim da sam naišla na taj post o prehrani pa cu ga detaljnije prouciti Smile
ž

nema na cemu, i taj post je samo primjer, možeš ti svašta svoje ubacit, baš sam jucer s kolegom pricao (decko je alergican na gluten) i njemu da se najede u menzi treba 22 kune jer nema bezglutenskog menija nikad, i zakljucili smo da ima dosta namirnica koje bi mogao jesti pa se nadam da ceš se i ti snaci, pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.