New Posts New Posts RSS Feed - hej =)  .. kako ucvrstiti trbuh?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hej =) .. kako ucvrstiti trbuh?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2009 at 19:42
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ne kužite vi mene baš, ja želim reci da se koža nece objesiti sama od sebe! jednostavno nejde tako, ili je dobila nešto masti ili je prebrzo smršavila, koža se ne povecava bez poticaja ikakvog

Pa to nije ništa novo, zna se da je tako i nitko tebe za to ne osporava vec govorimo o tome kako je teško rješit višak kože samo prehranom i vježbanjem.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2009 at 20:33
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ne kužite vi mene baš, ja želim reci da se koža nece objesiti sama od sebe! jednostavno nejde tako, ili je dobila nešto masti ili je prebrzo smršavila, koža se ne povecava bez poticaja ikakvog
Pa to nije ništa novo, zna se da je tako i nitko tebe za to ne osporava vec govorimo o tome kako je teško rješit višak kože samo prehranom i vježbanjem.


Ma ucinilo mi se da se ne razumjemo svi

i da, slažem, teško je, zato treba paziti kako se mršavi ponajviše
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2009 at 15:29

Originally posted by marzura23 marzura23 wrote:

ovako ..u loggirala sam se jer se želim pokrenuti i poceti sa vježbanjem.. pa bi trebala par savjeta.. kila viška nemam ali u zadnjih pola godine sva sam se opustila..pogotovo na predjelu trbuha,kao da sam rodila mi trbuh se opustio    
 

..a ja procitala -  kad sam rodila - ispricavam se na zaljepljenom linku o mršavljenju nakon trudnoce 

Ma ja bi tu prije rekla da je stvar u malom višku masnih naslaga na trbuhu, a i sama je rekla da se sva opustila. Nema veze što nema viška kg, možda je jednostavno rijec o slabim mišicima pa bi i dobar trening u kombinaciji s prehranom bio dovoljan...teško je ovako rec bez da vidimo...

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.