New Posts New Posts RSS Feed - Hello svima! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello svima! :)

 Post Reply Post Reply
Author
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello svima! :)
    Posted: 28 Prosinac 2012 at 21:53
Evo i mene,jedne brand new Fit-ovke. :)
Unatoc deficitu vremena,(a ponekad i volje) uvijek nadjem malo vremena za rekreaciju,no ove godine odlucih se malo ozbiljnije posvetiti svome tijelu,a samim time i duhu.Trcanje,ergometar,biciklizam,badminton,bucice,planinarenje i hodanje bili su mi glavne aktivnosti sve dok igrom slucaja nisam upoznala jednu malu crnu kuglu s ruckom,njeno velicanstvo kettlebell.Shvatila sam da je to nacin treniranja koji tražim.Premda nikad nisam radila s utezima i starta sa nekoliko osnovnih vježbi vec nakon par mjeseci primijetih promjene na tijelu,pocevši od samog držanja,tonusa mišica,stabilnosti pa nadalje.
No,kako živim u okolini u kojoj je girevoy još uvijek špansko selo i opcenito kult tjelesne aktivnosti poprilicno zanemaren prisiljena sam vježbati sama i kod kuce.Voljela bih prisustvovati seminaru kettlebell treniranja pa bi info o istom na podrucju Zagreba jako dobro došao. :) Do tada citam fitness.com i koristim savjete etabliranih instruktora.
Tražeci informacije o pravilnoj izvedbi svojih vježbica nabasah i na ovaj site.Mnoštvo korisnih informacija,zanimljivih tema i savjeta nadjem,a dodjem i po extra large porciju motivacije i zaraznog entuzijazma clanova Mogu se samo nadati da cu i sama doprinijeti tom duhu.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:05
Pozdrav,

Korisnik pod nickom Snaga.hr na forumu ti drzi s vremena na vrijeme KB seminare u Zg, pa se javi njemu na PM oko info. Mozda imaju i probni trening gratis pa vidi s njima.
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 23:42
Imas na mom sajtu treninge sa girjama pa baci look. Pozz
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 11:13
@ThePhoenix ~ Je,Snaga.hr su održali radionicu rada kettlebellima negdje u jesen što mi je promaklo.Nadam se da ce biti još toga uskoro.

@extremefit ~ Hocem,svakako!

Hvala obojici
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 16:22
Vidim da radite kao osobni treneri...možda je to ono šta trebam,ali u nekom nazovi "prilagodjenom" programu koji bi se odnosio na rad vikendom.Postoji li mogucnost za tako nešto možda?
Jer radim ja onako kako vidim na video klipovima i povodim se za savjetima,ali nije isto kao kad ti netko na licu mjesta pokaže šta i kako,te ispravi ako nešto ne radiš kak' treba...

I naravno,sad vidim da je bila edukacija KB prije par dana...kasno ...merde!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 21:41
A vjerujem da ce opet biti seminara, koliko sam vidio na postu prije  https://www.fitness.com.hr/forum/besplatna-kettlebell-radionica-220_topic5018.html imaju besplatan prvi trening pa ti dodje na isto Smile

Kaj se tice ovog drugog svakako je moguc rad vikendom, slobodno se javi na PM ili na kontakt s moje web stranice oko detalja.
Samo napomena da ukoliko te iskljucivo zanima kettlebell tu nisam školovan i nije mi rad s njim primarno podrucje interesa pa se nebi upuštao u edukaciju rada s istim,to radje prepuštam deckima koji se bave iskljucivo time, za sve ostalo nema problema Wink


Edited by The Phoenix - 29 Prosinac 2012 at 21:43
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 11:48
Da,to mi je prioritet....jer s njima mogu mlatit kod kuce...ehhh,kad mi je kuca bogu iza tregera
Nema veze,bum vec nekaj smislila.Hvala puno puno
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:57
Meni je puno drazi  ,s vise mogucnosti i daleko jeftiniji rekvizit  par promjenjivih bucica za doma, no svako ima ono sto voli. A od kud si inace?
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 17:17
Bucice sam malo radila,davnih dana.....ok su mi,ali girjanje ukljucuje kompletan tretman,ukljucujuci i stabilizatore što sa ostalim nacinima baš i nije slucaj.A i nekako su mi vidljivo efikasnije.
Ogulin sam inace
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 18:19
geisha
Ja sam ti jedan pocetnik ovdje , ali mogu reci sve najbolje o girjama. Cijelokupno tijelo mi je izdržljivije , lakše mogu raditi neke stvari i donji dio ledja mi je bolji nego prije ( imam problem sa ledjima ) .
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 19:56
Hej,Zvonimir Brle!Nice to meet ya
S kojom težinom i koliko dugo radiš?Kakav problem s ledjima imaš?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 21:46
Prvo sam kupio od 16 kg , sad imam od 20 i 24 i mislim si kupiti još jednu od 24.
Ma imam spušteno stopalo pa mi se kralježnica izdeformirala
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2012 at 15:17
Supac da ti girjanje pomaže...i mislim da,u slucaju platfusa treba pažnju usmjeriti na kukove.
Jel radiš sam ili imaš profesionalnu pomoc?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.