New Posts New Posts RSS Feed - Hello :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello :)

 Post Reply Post Reply
Author
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello :)
    Posted: 29 Sijecanj 2012 at 21:51
Nakon dugo citanja, eto me...
Meni nije neki problem kilaža, koliko
nepravilna rasporedjenost :(
Imam zaista vidno šira ramena i ledja od bokova, koje
prakticki nemam, ... A ruke su mi zaista vidno jake, tako da sam ovdje u potrazi za odgovorima kako pa barem i malo da tu razliku smanjim...

Ne mogu se još snaci gdje postaviti pitanje, ali nadam se da hocu Embarrassed

Smile
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2012 at 01:38
imas vidno sira ramena i ledja od bokova  i vidno jake ruke,pa blago ti se to je sve sta bi ti moga rec,jeli struk isto uzak ka i bokovi,daj neku sliku
Back to Top
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2012 at 10:15
Hm, ocito nisam napomenula ..
Žensko sam...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2012 at 14:07
ocitoTongue, u cujes genetika se nemoze minjat nego se jedino moze radit na sebi da sta bolje iskoristis ono sta imas,virujen svejedno da to nije toliko strasno sta imas nesto sira ramena od guze ,tako da jedino sta mogu rec je da se fokusiras na jacanje i povecanje donjeg dijela ali nikako nemoj zapostavljat gornji,vjezbaj sve ,a kad gym girl bude na forumu posto je ona zensko sigurno ce ti moc dat jos vise savjetaWink
Back to Top
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 00:10
Pošto sam izgubila sat vremena na traženje, kopanje, citanje što tocno popiti/pojesti nakon treninga..
Da li  mi netko može reci da li je ok whey sa dekstrozom?
Jer obicno uzmem bananu ili cijedim limun/narance, ili soju ili kakav komad mesa...

Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 12:31
Originally posted by Tylin Tylin wrote:

Pošto sam izgubila sat vremena na traženje, kopanje, citanje što tocno popiti/pojesti nakon treninga..
Da li  mi netko može reci da li je ok whey sa dekstrozom?
Jer obicno uzmem bananu ili cijedim limun/narance, ili soju ili kakav komad mesa...

Hvala

Pozdrav i dobrodošla! Wink

Whey s dekstrozom je naš omiljeni napitak poslije treninga - to je Ok!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 15:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

a kad gym girl bude na forumu posto je ona zensko sigurno ce ti moc dat jos vise savjetaWink


žensko sa totalno suprotnim problemom, možemo se mijenjat Tylin? Tongue

Sve se da popravit jedino ceš se morat malo više pomucit da nabaciš malo mase dole ako ti genetika tu nije sklona -  trebalo bi više forsirat donji dio, pogotovo vanjski dio bedara  (uži stav kod cucnja, press-a), a gornji održavat, odnosno ne širit ramena i latove više ako si time zadovoljna i ako želiš umanjit nesrazmjer. Što radiš za noge/gluteuse, odnosno kako ti trening izgleda uopce?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 19:44
thank you Zoki ;)

Pa pošto sam na pocecima.. pa zapravo ove sve vježbice što sam našla
na stranici za noge, znaci svemoguci cucnjevi na 100 nacina, kad sam doma
sa pilates loptom, ili samo tijelo, a sad kad sam krenula u gym na svim tim spravicama za nogice :)
Totalni sam begginer pa sorry ako je ovo nedovoljno info :)
samo ne znam, da li mi je bolje raditi manju tezinu s vise ponavljanja ili obrnuto?
Isto tako, shvatila sam da mi je naj sprava u gymu ergometar.
A to  mi nije bas pametno jelda?

A taj gornji dio, imam dosta viska na dijelu lopatica i nadlaktice...
to mi je nekako cilj izdefinirati posto nije to salo nego jednostavno je to tako :/
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 01:26
Originally posted by Tylin Tylin wrote:


pa zapravo ove sve vježbice što sam našla
na stranici za noge, znaci svemoguci cucnjevi na 100 nacina, kad sam doma
sa pilates loptom, ili samo tijelo, a sad kad sam krenula u gym na svim tim spravicama za nogice :)


aaaa aduktorici, abduktorici, ekstenzijice i fleksijice sa 30 ponavljanja? Nece ici Big smile

Originally posted by Tylin Tylin wrote:


samo ne znam, da li mi je bolje raditi manju tezinu s vise ponavljanja ili obrnuto?


obrnuto Wink

Originally posted by Tylin Tylin wrote:


Isto tako, shvatila sam da mi je naj sprava u gymu ergometar.
A to  mi nije bas pametno jelda?


Hmmm....noup Tongue Ovisi kako misliš naj - ako misliš da si na njemu 1 h onda i nije baš pametno Big smile

Originally posted by Tylin Tylin wrote:


A taj gornji dio, imam dosta viska na dijelu lopatica i nadlaktice...
to mi je nekako cilj izdefinirati posto nije to salo nego jednostavno je to tako :/


Imaš viška ali to nije salo nego je to jednostavno....kako? LOL Salo salo Tongue Kakav ti je trening gornjeg dijela?

Ostavi se sprava (osim leg press-a, ili hacka, što god vec imate u gymu) i šipku na ledja, bucice u ruke i guraj dok ne zaplaceš Star


Edited by Gym_girl - 19 Veljaca 2012 at 01:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tonkica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tonkica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:23
Zašto na forumu tu ne postoji opcija Lajk,Lajk Clown
Back to Top
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:29
aaaa aduktorici, abduktorici, ekstenzijice i fleksijice sa 30 ponavljanja? Nece ici Big smile
; ne razumijem bas :)

trenirala sam dugo godina, dosta plivanja, nakon toga taekwondo, nakon ozljede koljena,
5 godina ne radim bas nista.. tako da ako kszes da je salo onda ok.. let be it..

gornji dio su mi bucice od 2 kg za sada dok me ne pocne bolit toliko da vise nemogu ni prstom mrdnuti
to mi je doma, dok u gymu sam vise, u biti iskljucivo samo fokusirana na noge
a zagrijavnje mi je ergo ili bike ili orbi cisto zbog koljena....

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:45
Originally posted by Tylin Tylin wrote:

aaaa aduktorici, abduktorici, ekstenzijice i fleksijice sa 30 ponavljanja? Nece ici Big smile
; ne razumijem bas :)





      


 


  

   

poznato? Wink


Originally posted by Tylin Tylin wrote:


trenirala sam dugo godina, dosta plivanja, nakon toga taekwondo, nakon ozljede koljena,
5 godina ne radim bas nista.. tako da ako kszes da je salo onda ok.. let be it..


Manjak mišicne mase u tim dijelovima i vjerojatno višak masnih naslaga

Originally posted by Tylin Tylin wrote:


gornji dio su mi bucice od 2 kg za sada dok me ne pocne bolit toliko da vise nemogu ni prstom mrdnuti
to mi je doma, dok u gymu sam vise, u biti iskljucivo samo fokusirana na noge


Onda neceš ništa previše napravit vezano uz te dijelove koji te muce jer njih trebaš stimulirat intezivnijim težinama. Ništa od 100 ponavljanja sa 2 kg... U gymu nemoj zapostavljat ništa, samo stavi veci naglasak na noge i to sa vecim opterecenjem i složenim vježbama, ovo što ti odgovara održavaj (ramena), a ovo što treba isto ucvrstit ceš isto morat malo jace odradit...




Edited by Gym_girl - 19 Veljaca 2012 at 12:49
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:45
 ufff sve slike sam smanjivala pa su svejedno ostale ogromne .. nema veze Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tylin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tylin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:49
Yes yes thank you,
e pa to sve radim, ali si napisala nece ici pa me zbunilo Confused
Hvala puno na vremenu i savjetima EmbarrassedThumbs Up, nadam se da cu uspjeti!Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2012 at 12:53
Nema na cemu Wink

Nece ici što se dobivanja malo mase na nožicama tice Smile Za to ce ti trebat složene vježbe tipa cucnjeva, leg pressa, hacka (pogotovo iz uskog stava s obzirom da taj stav pogadja vanjska bedra)....i to sa malo vecim težinama jer ih inace neceš potaknut na rast i rješit taj nesrazmjer koji te muci... ovim vježbicama gore ih samo oblikuješ ...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.