New Posts New Posts RSS Feed - Helooo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Helooo

 Post Reply Post Reply
Author
madi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2013
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Helooo
    Posted: 26 Rujan 2013 at 20:54
Pozz svima nadam se dobrim savjetima, druženju i miršavljnju
Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:58
pozdrav i dobrodošla slobodno napiši nešto o sebi--godine, visinu, tezinu, vježbaš li šta i tako to
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:59
Dobrodošla!!
Back to Top
madi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2013
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 06:10
God  35, visina 1.64m,75 kg.
Pripremila teretanu doma s par sprava i sad tražim idealne vježbe za skinuti kilograme da skinem 10-ak kg bilo bi super.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 07:27
cucanj, mrtvo dizanje, military press, zgibovi ili lakše varijante ovih vježbi (možeš radit umjesto pressa za pocetak sklekove a umjesto zgibova veslanje tijelom), ovo su najbolje vježbe jer aktiviraju najvecu kolicinu mišica, samo pametno: 1. naucit tehniku sa šipkom i onda polagano podizat težine ;)
Back to Top
madi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2013
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 22:13
Hvala Markan 1989 nadam se da cu uspjeti samo motivacija da me ne napusti
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 00:46
kažeš idealne vježbe za skidanje kilograma..mislim da takve nažalost ne postoje prehrana je bar 80% svega, tako da bi bilo dobro da krenemo od toga pa cemo onda na vježbanje. Kako se hraniš trenutno, možeš li opisati jedan svoj dnevni jelovnik?
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
madi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2013
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 07:11
Ujutro je nesscaffe s dvije žlice secera,šalica od 3dcl,zatim idu zobene s vocem i mlijekom malo meda, rucak je nekakv cujspajz, e sad vecera je ili voce ili komad sira.
Tako sam nekako pocela s tim da kruh biram s sjemenkama i integralni....
Ne znam da li ispravno jedem evo bas gledam da napravim plan prehrane isto i za muza jer krecemo obiteljski svi zajdeno imam i klice koji su malo jaci tako da ajmo rec da je obiteljsko spuštanje kilograma. Hvala
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 13:45
Dobrodošla draga...pa ovako 

Kao što je Avangarde rekla prehrana je najbitnija u vezi svega...odredjuje dali cemo biti u suficitu (debljati se) Deficitu (mršaviti) 

Ti tražiš deficit...znaci mršaviš...Kljuc prehrane koje ti trebaš je da jedeš manje nego što trošiš...da trošimo masne naslage....E pri takom mršaljvenu moramo paziti da jedemo tako da se tu ne ukljuce mišici...tj paziti da ne mršave mišici da se ne desi katabolizam....
Što nam nije cilj

Po mojoj nekoj procjeni sa prehranom kojom si navela ti to upravo radiš...trošit ceš mišice...
Što nam nikako nije cilj...

Dali si upoznata sa klaorijama...sa nutrijentima iz hrane...i tako tim ?

Ako jesi...sreži si hranu od 250kcal do 500kcal..ubaci si program vježbaj...ako gubiš pola kile do kile tjedno...to bi ti bilo idealno....ako gubiš po 2-3 to ne bi bilo baš tako super jer stradaju mišici jel....

Vecera ti treba biti obilnija ...voce ti jedino možda uz neki obrok još može ici kao dodatno..mada bi po meni bolji tu izbog bio neko povrce jer ne vidim da ga imaš...bogata su vlaknima...i tako to...

Sir je dobra opcija...ali ako bih mogla ubaciti neke masti...sad ne mislim na svinjsku mast..nego masti koje su dobre za naše tijelo...ne zasicene kao što su orašasti plodovi...orasi bademi itd itd...

Dorucak je okej..samo opet koliko je to kolicinski..dali je dovoljno hm ne znam ne vidim ni gramažu ni ništa...

Imaš po forumu puno toga o prehrani..pa nadji bolej varijante...neke primjere jelovnika pa prilagodi sebi..jer ni jedan jelovnik nije sada napisan za sve..nego za tu osobu jer njoj tako odgovara..a ti ne možeš znati jel to tebi valja..jel tako? Moraš kombinirati...vidjeti što ti paše...kada to sredimo spremna si kreniti i na neke aktivnosti... :) Lijepi pozdrav
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.