New Posts New Posts RSS Feed - helou
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

helou

 Post Reply Post Reply
Author
ljubica 31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljubica 31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: helou
    Posted: 09 Veljaca 2011 at 23:10
  Pozdrav svima !!.evo da vam se i ja pridružim jer sam jako sritna kad vidim koliko tu ima ljudi koji uživaju u zdravom nacinu života jer se i sama trudim živiti zdravo i stvarno guštam u tome. Imam 3š godinu i oduvik se bavim necim, sada je to s faktor i spinning. Prošlo lito sam imala herniju diska L5 Sš, i dugooo mi je trebalo da se oporavim tako da sam tek prije misec dana pocela ponovo vježbati. Bilo bi super ako bi neko nešto pisao i o tome, šta i kako vježbati, šta izbjegavati... veselin se druženju s vama
sve svoje nosim sa sobom
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 09:25
  Hello, dobrodosla

Ima dosta tu takvih tema pa mozes malo "prolistati" po forumu
Mislim da ce ti svatko reci da treba izbjegavati velika opterecenja ili neka veca savijanja pogotovo za donji dio ledja, a u S faktoru ima dosta i naglih pokreta ako se ne varam

Back to Top
ljubica 31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljubica 31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 11:03
 

pa ima naglih pokreta, a ja ne radim zahtjevne figure, bar dok se ne vratim u formu i nastojim sve to skupa pametno odraditi i nadam se da ce sve biti ok. to sam trenirala prije ozljede i totalno se zaljubila i sad se ne mogu toga odreci, pa eto vježbat cu šta mogu, onako bar za moju dušu.
sve svoje nosim sa sobom
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 11:18

Originally posted by ljubica 3š ljubica 3š wrote:

  Pozdrav svima !!.evo da vam se i ja pridružim jer sam jako sritna kad vidim koliko tu ima ljudi koji uživaju u zdravom nacinu života jer se i sama trudim živiti zdravo i stvarno guštam u tome. Imam 3š godinu i oduvik se bavim necim, sada je to s faktor i spinning. Prošlo lito sam imala herniju diska L5 Sš, i dugooo mi je trebalo da se oporavim tako da sam tek prije misec dana pocela ponovo vježbati. Bilo bi super ako bi neko nešto pisao i o tome, šta i kako vježbati, šta izbjegavati... veselin se druženju s vama
 dobrodosla!

Hernija diska nije tako mala ozlijeda. trebala bi sa nekim fiziterapeutom razgovarat o tome dal mozes nastavit sa s faktorom. sto se tice spinninga.. s njim nebi trebala imati problema!

Back to Top
ljubica 31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ljubica 31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 12:08
 

hvala na dobrodošlici!

vec sam se informirala kod fizioterapeuta kod kojeg sam išla na terapiju, a on mi je reka da mogu samo moram slušati svoje tijelo. Itekako znam da hernija nije mala ozljeda i ne dogodi se odjednom, kod mene se to "dešavalo" par godina, bez simptoma samo me jedan dan strefilo. s tom terapijom sam vratila disk nazad na njegovo misto i naravno napravila magnetsku da vidim da je sve u redu. 3 miseca sam bila u katastrofa stanju, a 2 mi je trebalo da se mišici noge i leđa opuste. ali sad sam spremna za nove pobjede
sve svoje nosim sa sobom
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 12:21
Dobrodošla! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 13:00
Originally posted by ljubica 3š ljubica 3š wrote:

 

hvala na dobrodošlici!

vec sam se informirala kod fizioterapeuta kod kojeg sam išla na terapiju, a on mi je reka da mogu samo moram slušati svoje tijelo. Itekako znam da hernija nije mala ozljeda i ne dogodi se odjednom, kod mene se to "dešavalo" par godina, bez simptoma samo me jedan dan strefilo. s tom terapijom sam vratila disk nazad na njegovo misto i naravno napravila magnetsku da vidim da je sve u redu. 3 miseca sam bila u katastrofa stanju, a 2 mi je trebalo da se mišici noge i leđa opuste. ali sad sam spremna za nove pobjede
 
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 13:40
Dobrodošla! Svakako pripazi na leđa
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.