New Posts New Posts RSS Feed - hi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hi

 Post Reply Post Reply
Author
Leni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hi
    Posted: 02 Sijecanj 2011 at 15:56
  napokon sam odlucila registrirati se...
Imam 3š godinu, sina od 2 i pol i cijeli zivot se bavim nekim oblikom fitnesssa...poslije rodjenja sina sam prvo vrijeme gulila na orbitreku, leg magicu, pa sam vjezbala sa Zuzanom s bodyrock tv-a i zadnjih 8 mjeseci sa dvd-ima Jillian Michcls i tu sam dobila najvise rezultata...u prosjeku 5 puta tjedno i recimo da sam u solidnoj formi, imam plocice, stabilnu kilazu i ok se osjecam...e onda sam cula za Insanity i to mi je sad opsesija...uglavnom, pocinjem najozbiljniji trening u zivotu, ova dva mjeseca cu za to disati i trazim podrsku i savjete...posebno glede prehrane, odnosno proteina....
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2011 at 12:08
Tijekom dana bi trebala imati 5-6 malih obroka, znaci jesti
svaka 2-3 sata. U svakom obroku trebaš imati proteina (
posni sir, jaja, mlijeko, meso, riba itd. ), jesti što više
povrca i složene ugljikohidrate ( riža, integralni kruh i sl. ).
Ugljikohidrati se prema kraju dana smanjuju, a prije
spavanja ti je najbolje pojesti posni sir jer on sadrži
protein kazein koji se sporo otpušta u organizmu što ti
treba preko noci jer 6-7h neceš jesti. Nemoj zaboraviti da
moraš nešto pojesti nakon treninga
Back to Top
Leni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2011 at 14:59
  kuzim ja to sve...problem s proteinima mi je jer sam alergicna na mlijeko, jaja, psenicu i jos brdo stvari da ne nabrajam, od mlijecnih proizvoda mogu samo jogurt pa mi to komplicira stvari..ni meso ne jedem jer mi tesko pada iako bi eventualno se mogla pritisnut jednom dnevno na piletinu...opet sta s proteinima u ovih ostalih 4 obroka...to me muci...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2011 at 15:02
Originally posted by Leni Leni wrote:

  kuzim ja to sve...problem s proteinima mi je jer sam alergicna na mlijeko, jaja, psenicu i jos brdo stvari da ne nabrajam, od mlijecnih proizvoda mogu samo jogurt pa mi to komplicira stvari..ni meso ne jedem jer mi tesko pada iako bi eventualno se mogla pritisnut jednom dnevno na piletinu...opet sta s proteinima u ovih ostalih 4 obroka...to me muci...


A što je s tunom, proteinskim shakeovima, i kakve reakcije imaš na piletinu i sl. meso? Smiješ li jesti posni sir?

Btw. dobrodošla!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Leni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2011 at 15:24
  Hvala:)

tuna moze, piletina moze, sir ne...tofu eventualno...proteine nisam nikad pila i pokusavam ih zaobici, nekako ti ne volim nista iz bocice tipa dodaj vodu i promijesaj, ak me razmes, radije bi to sto trebam dobila iz hrane...
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 01:16
  Recite da sam neupucena... Insanity?
Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.