New Posts New Posts RSS Feed - I'm back
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I'm back

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I'm back
    Posted: 24 Rujan 2013 at 11:01
Ciao društvo!!

Nakon 4-5 mjeseci pauze, što od ovog foruma, što od vježbanja, vratila sam se puna volje i elana za nove pobjede. :))
Vecina se vjerovatno sjeca moje figure nakon natjecanja, e pa sad sam u puno lošijoj formi :D jer svo ovo vrijeme niti sam vježbala, niti se pravilno i zdravo hranila :p

Ali vjerujem da cu se brzo vratiti na staro cim se dovedem u red, a onda žustruo u nove pobjede :D
Mala promjena kod mene je što meso a pogotovo mlijeko i mlijecne proizvode moram svesti na minimum jer vec duže vrijeme imam probavnih smetnji na proteinsku hranu životinjskog podrijekla.

E sad se tu javlja novi problem, što i kako onda jesti???
Ribu i jaja ostavljam, putetinu/piletinu 2-3 x tjedno, posni ne! I tu mi se pojavljuje problem, kako sa skrpam dovoljan broj proteina....zato imam vas :D


Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 11:30
sjemenke, orašasti plodovi i mahunarke, ne zaboravi lecu i pseudožitarice i spremna si za dovoljan unos proteina, da bi dobila potpuni aminokiselinski profil odguglaj da ne radim sve ja(što s cim kombinirati i tako to), sretno
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 11:54
Kombiniraj mahunarke i žitarice, naravno i pseudožitarice, kako Markan kaze zbog punog amino. profila. Ja nakon nekog vremena opet ne doruckuje pa to odprilike izgleda ovako: 1. obrok - veca kolicina mahunarka i žitarica + nešto mesa, 2. obrok manja kolicina mah. i žit. + više mesa (kolko sam u mogucnosti) i zadnji ugl budu jaja, kolicina ovisi. Da odma kazem, cesto bude malo P iz životinjskih izvora i znam mišljenje o tome :D ali ima nas koji nemamo previše izbora.

Btw kalorijski nikad ne idem nisko, masti nisam spominjala ovisi o tebi a povrce se podrazumijeva. ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.