New Posts New Posts RSS Feed - Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Insanity

 Post Reply Post Reply
Author
nadalina3x View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nadalina3x Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Insanity
    Posted: 27 Sijecanj 2012 at 10:37
Pozdrav svima!
 
Vec neko vrijeme pratim ovaj forum i nalazim dobre savjete i motivaciju. Vec drugu godinu idem u jedan fitness klub na insanity ali ne radimo po programu Shauna svaki dan nego ono klasicno fitness tri puta tjedno. Malo sam izgubila motivaciju u zadnje vrijeme pa odlucih da napišem par rijeci.
 
Imam 38 godina, visoka sam 178 cm i trenutacno imam 87 kg.
Prošle godine sam krenila na ovakav oblik fitnessa kada sam imala 100 kg. Kile sam natukla cuvajuci trudnocu i maaaaloooo jeduci. Uglavnom nakon cjele školske godine treniranja bez promjenjene prehrane smršavila sam 3 kg ali sam se dosta smanjila u obujmu. Bilo je dobro za pocetak ali nedovoljno. Krenila sam na insanity prehranu, slicno kako je Theia pisala u svom blogu, samo što su moje kolicine bile malo vece i nakon toga je sve krenilo. Do sada sam smršavila 10 kg i sve je super. Željela bi samo reci onima koji misle da ce vježbajuci tri puta tjedno po sat vremena bez radikalne promjene u prehrani smršaviti, nema šanse. Nije stvar niti u mršavljenju kao mršavljenju, okretniji si, brži, snažniji, manje umoran i to je ono na što treba gledati.
 
Nema isprike nikakve za ne krenuti. Ja sam majka omanjeg copora djece, gospoja u godinama, radim i stignem sebi skuhat, spremit, ponit na posao, stignem vježbati i više od ova tri puta tjedno jer vikendom uvijek još nešto radim (trcim uglavnom).
 
Malo su mi sad moje te kile stale ali to valjda tako treba biti. Nadam se samo da cu biti strpljiva.
 
Ajmo ljudi pohvale, pokude i po koji savjet majstora su uvijek dobrodošli.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2012 at 11:23
Pohvala, kakve pokude, rekla si da si sredila prehranu, da vježbaš 3x tjedno plus aktivan vikend, i imaš više male djece. uz to sve i radiš.. ti si nešto kao super žena Thumbs Up
Sa kilama ako je stalo, možda samo malo da pojacaš trening...promjeniš... bilo bi dobro imati trening sa utezima... ne samo eksplozivnost.... kad bi uspjela tako nekako kombinirati...bilo bi savršeno.... pozz....
Back to Top
nadalina3x View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nadalina3x Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2012 at 08:34
Hvala na pohvalama. Nisam ja nikakva super žena samo imam dobru logistiku (baka servis).
 
Radim i sa utezima samo mislim da bi trebala malo prehranu presložit. Morat cu par dana pisat sve šta jedem i onda vidit.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.