New Posts New Posts RSS Feed - Kako do ravnog trbuha?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako do ravnog trbuha?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 12:29
Originally posted by myy myy wrote:

Bok!Opet ja.Vec neko vrijeme radim trbusnjake i jos neke vjezbice.Pocela sam trcati oko satak dnevno,jedem voce,povrce,kruh izbacila iz jelovnika.Puno se bolje osjecam,tijelo mi bolje izgleda.Na plazu sam nosila svoj omiljeni minijaturni kupaci kostim i moram priznat da mi je super stajao.Za koji dan krecem na pilates,sve sam dogovorila.Super se osjecam dok vjezbam i koristim svaki slobodan trenutak za vjezbu.



Svaka cast, ako je tako kako kažeš!
Bio sam izuzetno skeptican u vezi tebe, ali drago mi je ako sam se i ja prevario.
Back to Top
myy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote myy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 13:06
Sada trenutno imam 58.5 kg a trbuha skoro nema,samo me muci to sto mi nije cvrst kao prije.Inace,vec 2 mjeseca pijem B kompleks i dobila sam neke inf.da on uzrokuje debljanje,tko zna.........?Sada sam na ljetnom raspustu i imam svo vrijeme ovog svijeta za sebe i zelim ga iskoristiti kako treba.Postavila sam si za cilj da cu se opet vratiti na svojih 55 kg,pa ako treba odreci cu se i cokolade(nju nisam izbacila iz jelovnika).Hocu natrag svoj super izgled!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 13:18
kakav ti je jelovnik i raspored vježbanja?
Back to Top
myy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote myy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 13:47
Nisam bas rigorozna sto se tice jelovnika samo sam izbacila kruh i umjesto hrpe slatkisa sto sam jela sada jedem voce i povrce.Zalomi se pokoja milka cokolada.Jedem manja tri obroka,pijem dosta vode.U jutro trcim oko sat vremena,naravno,sa kracim prekidima.Navece radim vjezbe koje sam nasla na internetu,kupila sam i loptu uz -nju idu i vjezbe.Vjezbam uz glazbu pa mi bolje ide.Sada su mi se pridruzile dvije kolegice s posla(kazu da sam ih zarazila pricom).Inace nisam nikada bila sklona debljanju,jela sam sto sam htjela pa mi je zato ovo nekoliko kg viska stvaralo probleme.A da,zaboravih napomenuti da svaku vece setam,ne vodim racuna o kilometrazi,sve zavisi od obaveza.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 14:28
  Uskoro ocekujemo sliku
Back to Top
myy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote myy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 14:34
I hope!Cim skinem visak!!!!!!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 20:17
Originally posted by myy myy wrote:

Inace,vec 2 mjeseca pijem B kompleks i dobila sam neke inf.da on uzrokuje debljanje,tko zna.........?


Ne deblja on sam po sebi, koliko pojacava apetit kod nekih ljudi.

I btw. vidiš da se može! Bravo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.