New Posts New Posts RSS Feed - Kako do trbusnih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako do trbusnih

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2008 at 12:05
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Naucite stavljati linkove 

Link

Onda nam objasni jer ja prvi ne znam kako se stavlja link na ovom forumu na nacin koji si ti stavio. Dakle, stvar je do foruma (na ostalima nema problema što se linkova tice), a buduci da ne znam kako se drukcije stavlja molim te da pojasniš za ubuduce!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2008 at 20:10
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Naucite stavljati linkove 

Link

Onda nam objasni jer ja prvi ne znam kako se stavlja link na ovom forumu na nacin koji si ti stavio. Dakle, stvar je do foruma (na ostalima nema problema što se linkova tice), a buduci da ne znam kako se drukcije stavlja molim te da pojasniš za ubuduce!


Nema problema

Pises neki tekst, pises, pises, pises i sad bi tu negdje trebao staviti link - napises tekst na koji trebas staviti link - oznacis tekst i dok ti je tekst tako oznacen kliknes gore na ovu strelicu udesno (gumbic gore) i onda te pita za 'Unos URL adrese za hiperlink' i napises url adresu kamo hoces da taj tekst vodi i stisnes ok i svi sretni.

Primjer: Link



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.