New Posts New Posts RSS Feed - Mjau :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mjau :)

 Post Reply Post Reply
Author
MajaMjau View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajaMjau Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mjau :)
    Posted: 21 Ožujak 2010 at 20:03
Pozz, ja sam Maja, 23g, iz Zgb.

Dugogodišnja ljencina i veliki protivnik vježbanja, koji se napokon opametio :). Naravno, uskoro sam shvatila da mi je to citavo vrijeme i falilo u životu.

Idem svaki dan u teretanu, treniram minimalno sat vremena, pon-sri-pet uglavnom kardio, a ut i cet radim i snagu. Kolko je to dobro/loše vidjet cu kroz još neko vrijeme. Zasad treniram 3 mjeseca, ali tek nekoliko tjedana sa discipliniranom prehranom i svakodnevnim odlascima.
Imam dosta jaku konstituciju, kosti, ramena, tako i miške, pa mi je cilj zadržati ono što mi je Bog dao, a špek koji sam si sama poklonila vratit :D...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 23:48
Bravo! cestitam na motivaciji i pomaku. Ujedno, dobrodošla nam!
Vidim da si pokrenula blog, samo naprijed! Držimo fige..
Pridruži nam se u temama, ako te nešto zanima - slobodno pitaj!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
MajaMjau View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajaMjau Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 09:04
Hvala! Evo trudit cu se pisati blog, u nadi da cu prvo sebi tako pomoc, a poslije možda i nekom drugom ljenivcu :).
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 12:18
  piši , piši...i radi na sebi.... ;) sretno i dobrodošla...;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.