New Posts New Posts RSS Feed - moj plan treninga i prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj plan treninga i prehrane

 Post Reply Post Reply
Author
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moj plan treninga i prehrane
    Posted: 12 Rujan 2010 at 14:30
sutra pocinjem s teretanom.cilj mi je smrsavit nekih 5 kg malo misicne mase.pronasla sam ovaj plan treinga za pocetnike pa me zanima vase misljenje:)
PONEDJELJAK

Trbušni mišici: ležece podizanje nogu
Trbušne kontrakcije na podu pogrcenih nogu

Leđni mišici: široko vucenje na lat mašini ispred glave
Veslanje na lat mašini

Nožni mišici: leg press
Nožna ekstenzija
Nožna fleksija

Listovi: podizanje na prste

Prsni mišici: bench press
Razvlacenje bucicama

Mišici ruku: biceps pregib dvorucni
Naizmjenicni biceps pregib bucicama sjedeci
Triceps potisak na lat mašini

Rameni mišici: potisak dvorucnim utegom sjedeci iza glave

-zanima me da li je ok ovako za jedan trening preci 'sve' sprave(znam da neki decki u teretani treniraju svaki dan nesto drugo-ponedjeljak ruke,sutradan ledja i sl)??

a plan prehrane:

dorucak: zobene s mlijekom i š jaje

rucak: pileca prsa s krompirom

medjuobrok: sendvic sa purecom salamom

vecera: riba i bioaktiv jogurt

sve to potkrijepljeno s dosta vode
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2010 at 14:52
  Evo drago mi je da si sama probala sastavit jelovnik i trening.. sada ovako, idu kritike s nastojanjem da sastavis bolji trening..

Dobra je stvar sto si se odlucila na full body trening jer on ipak trosi najvise kalorija, a i potrebno ti je da aktiviras sve misice.. takav se trening izvodi 3 puta tjedno u trajanju ne vecem od 60min..

Sada pazi slijedece.. Kod sastavljanja programa, redoslijed vjezbi uvijek ide tako da prvo odradjujes vjezbe za najvece misice tijela, pa tako prema kraju treninga do najmanjeg misica.. Znaci pocinjes sa vjezbama za noge.. Zatim slijede ledja, pa prsa, pa ramena, pa onda ides na biceps i triceps..

Nozna ekstenzija i fleksija ti ne trebaju.. Pitaj trenera u teretani nek te nauci sve verzije cucnjeva i mrtvog dizanja..

Sto se tice prehrane, docucak je dobar.. prakticki imas sve zastupljeno, iako bih ja kod mrsavljenja izbacio ovo jaje, i ubacio 3 jaja u obroku izmedju medjuobroka i vecere.. Vidi, ne moras ti imat 3 glavna obroka i ostale medjuobroke.. ja imam npr. 6 obroka.. nijedan ne gledam kao medjuobrok jer to zbunjuje vecinu misleci da ne moraju unositi dovoljnu kolicinu energije u tom obroku..
Imas premalo obroka, barem bi trebala imati 5 obroka.. gledaj da je nemasno mlijeko..
Sto se tice kruha, biraj neki integralni, razeni, kukuruzni..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2010 at 19:19
hvala davore!!cijenim tvoj trud.a di su sad oni sto govore da zelim sve servirano.znas di su-na mom topicu dijeta i dalje raspravljaju kao djeca:DDD eto sto neko neda kritiku ili pohvalu na ovaj moj jelovnik i plan tren.
thx once again
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2010 at 20:45
 ako ti je dobro odgovoreno, zasto bi ja jos isao pametovati? ili itko drugi?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2010 at 21:04

Originally posted by in in wrote:

hvala davore!!cijenim tvoj trud.a di su sad oni sto govore da zelim sve servirano.znas di su-na mom topicu dijeta i dalje raspravljaju kao djeca:DDD eto sto neko neda kritiku ili pohvalu na ovaj moj jelovnik i plan tren.
thx once again
 

ti jednostavno ne moš prestat jel?

program ti je super!

Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2010 at 21:20
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by in in wrote:

hvala davore!!cijenim tvoj trud.a di su sad oni sto govore da zelim sve servirano.znas di su-na mom topicu dijeta i dalje raspravljaju kao djeca:DDD eto sto neko neda kritiku ili pohvalu na ovaj moj jelovnik i plan tren. thx once again
 



program ti je super!



thanx
Back to Top
m2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 18:19
evo da se prikljucim.ja radim 6 treninga nedeljno.pauza je u nedelju.moja ishrana se sastoji iz puno proteina i povrca-karfiol,brokoli,paradjaz,luk,tikvice,spanac,blitva,kr astavac,paprikepatlidzan i salate a od mesa nemasnog naravno-pilece belo,curece,krabe,sardine u maloj meri,ribe,kravlje ponekad....
trening ove nedelje.danas celo telo po p90x programu,sutra noge,sreda ab torture od zuzane,cetvrtak abs and butt,petak opet noge i subota isto neki trening od zuzane ne znam tacno kako se zove ali je visokog intenziteta 30sec vezba 5 sec pauza...evo ned su mi laksi trenzi jer sam izgubila puno snoga i misica toku š0dana odmora u spaniji.ova slika je od prvog dana na moru a posle sam dodala š.5kg....pokusala sam trenirati ali nije bilo to to..sasvim drugaciji zivot od mog uobicajnog i sve mi se poremetilo..jos uek sam umorna i iscrpljenja.
Back to Top
m2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2010 at 18:20
inace danas sam za dorucak pojela 2 belanca i paradajz-posle treninga mericu whey-a..rucak brokoli i curece meso,uzina jaje i krastavac i vecera krabe.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2010 at 16:21
 m2 dobar avatar, aj nabaci koju sliku u temi predvidenoj za to
Back to Top
in View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 19:36
Originally posted by m2 m2 wrote:

evo da se prikljucim.ja radim 6 treninga nedeljno.pauza je u nedelju.moja ishrana se sastoji iz puno proteina i povrca-karfiol,brokoli,paradjaz,luk,tikvice,spanac,blitva,kr astavac,paprikepatlidzan i salate a od mesa nemasnog naravno-pilece belo,curece,krabe,sardine u maloj meri,ribe,kravlje ponekad....
trening ove nedelje.danas celo telo po p90x programu,sutra noge,sreda ab torture od zuzane,cetvrtak abs and butt,petak opet noge i subota isto neki trening od zuzane ne znam tacno kako se zove ali je visokog intenziteta 30sec vezba 5 sec pauza...evo ned su mi laksi trenzi jer sam izgubila puno snoga i misica toku š0dana odmora u spaniji.ova slika je od prvog dana na moru a posle sam dodala š.5kg....pokusala sam trenirati ali nije bilo to to..sasvim drugaciji zivot od mog uobicajnog i sve mi se poremetilo..jos uek sam umorna i iscrpljenja.


hmm da ne izgleda ti lose ovaj plan preh.i tren.:) ali kod mene je najveci problem to povrce ja ga nikako ne jedem-nista od povrca nisam ljubitelj nikako :)a treninga sto se tice ja mogu svaki drugi dan zbog obveza pa ne znam kako ce to sve ispast ali valjda ce biti bar neki rezultat:)
Back to Top
m2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 22:01
zmaju gde da nabacim slike?
in ja obozavam povrce pogotovu bokoli.onu koru miise mi na korenje kada ga kuvam.inace sve sto se mora kuvato u aparatu na pari kuvam.ostalo sve sirovo.ovako cu jos š0 dana pa ubacujem cheat meal svaki 5dan i ovsene malo voca crvenog.pa posle nekih ned dana i orahe da dodam malo.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 22:04
  U sekciju Video i slike..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 23:54

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  U sekciju Video i slike..
 

receno je od strane davora necu se ponavljat. doduse moze i na PM 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2010 at 12:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  U sekciju Video i slike..
 

receno je od strane davora necu se ponavljat. doduse moze i na PM 

 

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.