New Posts New Posts RSS Feed - Novajlija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novajlija

 Post Reply Post Reply
Author
tina_svilena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina_svilena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novajlija
    Posted: 19 Veljaca 2013 at 16:19
Pozz dragi ljudi,

evo vec u nekoliko navrata se vracam na ovu stranicu pa sam se i odlucila registrirati na forumu.
Imam 28 godina, visoka sam 173 cm i imam 60 kg. Htijela bih skinuti kilu, dvije...ili se jako dobro utegnuti pa da ove dvije kile ne budu problem :)
Treniram dva do tri puta tjedno i treninzi nisu bas slabi. Primjecujem da su mi se misici ucvrsnuli, posebno kvadriceps i guza :) Ali mene ionako najvise muci struk, odnosno love handles :p
Mislim da je moj najveci problem prehrana. Prije sam rijetko jela, jednom do dva puta dnevno i bila sam mrsava, iako sam svjesna da to nije zdravo. Od kada jedem bolje i više sam i dobila ove kile.
Jutro pocinjem sa cajem i pijem shake ( Herbalife ), kasnije jedem jabuku ili bananu, za rucak (ovisno da li sam na poslu ili doma) jedem neku juhicu ili tunu sa bio pecivom, u medjuobroku opet vocka tako da si za veceru priuštim "konkretno" jelo. Evo npr, jucer sam jela tikvice na kojima je bila zapecena soja uz restani krumpir i salatu.

Koji savjet imate za mene? Please, imajte neki :)
P.S. Inace sam vegetarijanka, ne jedem slatko (osim kad su mi zenski dani :p), gazirano i kave ne pijem, tu i tamo prevarim sa nekim cipsekom :)




Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 17:36
Pozdrav, mislim da prilicno dobro stojiš sa kilažom, i trebala bi malo više jesti.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 17:41
Dobrodošla :) Sto se tice prehrane dorucak bi ti trebao biti jaci, samo voce i nije bas nesto za pocetak dana. Probaj ujutro jesti zobene s mlijekom ili isjeckaj to voce i promjesaj s zobenim, ili ako nisi bas fan zobenih onda posni sir s jajima (ako jedes jaja) ili sir sa sumskim vocem ja jako fino isto. Dobro je sto cesto imas te meduobroke.
Napisi još sta treniras ( i od kad do kad) pa cete ljudi još bolje uputiti..Smile
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 18:57
ako vec mora biti herbalife, jel ti nije lakše to kao medjuobrok, ujutro fali proteina (pošto si vegetarijanka možeš neki omlet od jaja sa povrcem (tipa paprika) ili mlijeko sa zobenim pahuljicama (uputno je tu dodat još proteina tipa whey al ako nemaš dobro je i samo ovako)

onda za medjuobrok možeš herbalife (mada je bolje da se držiš u prijepodnevnim satima voca a u poslijepodnevnim nekih orašastih plodova)

za rucak treba ipak malo potegnut (biopecivo se samo zove bio, najbolje kad bi radila svoje sa raznim sjemenkama ako ceš sendvic a tune bi vjerojatno trebalo bit više) ne zaboravi na lignje i ostalu ribu

što se vecere tice imaš hrpu vegetarijanskih izvora proteina (mahunarke recimo, tofu, sir, jaja, orašasti plodovi) ili pravih (bilo koja vrsta ribe, lignje) moraš više ubacit proteina u veceru

ako se papaju krumpiri najbolje da su kuhani u ljusci i oguljeni jer su tako najzdraviji

nadam se da ovo pomaže, pozz
Back to Top
tina_svilena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina_svilena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 20:09
I bojala sam se da cete mi reci vise hrane :) Ja se u zadnje vrijeme jako brzo debljam i cim vise jedem bas mi se hvata za taj moj struk :/
Inace jedem jaja pa mi dorucak i budu jaja ili shake.
A shake jedem ujutro jer mi je najlakse ujutro to bilo probaviti s obzirom da do nedavno nisam ni doruckovala.
Treniram body sculpt ponedjeljkom, srijedom i petkom. Trening traje sat vremena i sastoji se od trcanja sa zadacima 15-tak minuta. Kasnije ovisno koji dio tijela radimo idu ili vjezbe sa bucicama za ruke, obavezno cucnjevi i trbusnjaci (do 200 trbusnjaka po serijama), iskorak za noge i guzu itd.

S obzirom da sam za vrijeme rucka najcesce na poslu nosim si od doma tunu, salate, sendvic sa dimljenim seitanom i vocke za medjuobroke.
A onda kao sto sam napomenula doma veceram konkretnije. Ovisi sto skuham :)


Back to Top
tina_svilena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina_svilena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 20:13
I da, treniram na dane koje sam navela od 19 do 20 h.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 20:31
Danas žene, pogotovo one kaj su mršave, jako se boje jesti i žele još mršaviti, mada nema razloga.. Znam dosta takvih kaj su super izgledale, al su sad kost i koža.. Ak baš želiš možeš otvorit temu u "transformiraj se" i postavit sve detalje i slike, pa da strucni žiri ocjeni :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.