New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje i savjeti oko prsa i ledja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje i savjeti oko prsa i ledja

 Post Reply Post Reply
Author
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje i savjeti oko prsa i ledja
    Posted: 22 Veljaca 2012 at 15:09
Ovako imam 16 godina visok sam 183cm a težak 65kg, a imam sljedeci problem, bio sam kod doktora i rekao mi je da sam prenaglo izrastao te mi se nije razvio kako treba prsni koš i ledja, te me je poslao u teretanu na vježbe. 

Sad mene zanima dali ima tko kakav savjet koje vježbe najbolje raditi? 
I šta bi mogao raditi u teretani pošto me je doktor poslao?
Još do sad nisam išao u teretanu bavio sam se s sportom(nogomet) više ne, doma znam vježbati ali ništa posebno. 


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 15:27
Matija, predlažem da se malo potrudiš - pred tobom je cijeli portal, forum, video vježbe i sve što ti je potrebno.

Edited by Zoki - 22 Veljaca 2012 at 15:28
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2012 at 15:53
Hvala ti, novi sam na forumu.

Sutra cu ici na razgovor u teretanu s trenerom pa cu vidjeti šta ce mi reci. 


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 00:39
Originally posted by MatijaV MatijaV wrote:

Hvala ti, novi sam na forumu.

Sutra cu ici na razgovor u teretanu s trenerom pa cu vidjeti šta ce mi reci. 

Dobrodošao! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 16:08
Bio sam juce u teretani, i od utorka krecem valjda cu se snaci ;)
Back to Top
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2012 at 14:57
Imam pitanje. Ispricavam se na duplom postu. 

E zanima me dali ima tko kakav savjet u vezi prehrane. Pošto sam srednjoškolac u školi ima kantina ali to su samo sendvici pizze i takve stvari, e sad mene zanima kakav nacin prehrane bi bio najbolji za mene. Trener mi je predložio neke vježbe, ali ako imate vi neki plan bio bi vam zahvalan da mi kažete koji dan šta raditi inace mi je reko da u pocetku najbolje dva puta tjedno, da idem... 

Znaci trebao bi neki pravilan nacin prehrane(slobodno napišite pa cu se ja odluciti)
I neke vježbe. 

Unaprijed Hvala. 
Back to Top
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 20:16
Itko? 
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 21:29
pretraži malo https://www.fitness.com.hr/Prehrana.aspx
imaš puno izbora i jako je korisno
Back to Top
MatijaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2012
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MatijaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 09:22
Evo ga, odradio sam vec 18 tura u teretani i promijenio sam si trening u dogovoru s trenerom jedan dan radim gornji dio tijela drugi dan donji dio tijela... i osjecam jake bolove u gornjem dijelu mišica jedva ustajem i hodam znam da je to zato jer sam jako dobro odradio trening.... e sad mi treba neki savjeti kako da ublažim te bolove... dok se tijelo ne privikne malo na to.  
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 10:09

Originally posted by MatijaV MatijaV wrote:

Evo ga, odradio sam vec 18 tura u teretani i promijenio sam si trening u dogovoru s trenerom jedan dan radim gornji dio tijela drugi dan donji dio tijela... i osjecam jake bolove u gornjem dijelu mišica jedva ustajem i hodam znam da je to zato jer sam jako dobro odradio trening.... e sad mi treba neki savjeti kako da ublažim te bolove... dok se tijelo ne privikne malo na to.  

a pij voltarene.. he he

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2012 at 21:34
nemoj samo pit tablete, ne bi trebao svaki dan vježbat ak te toliko boli, džabe vježbanje i zdrava prehrana(ovo može puno pomoci pri oporavku) ako se mišici ne stignu odmorit a to traje od 48-72 sata (bar sam ja ovdje tako procitao) a velikim mišicnim skupinama treba više nego malim pa razmisli o tome
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.