New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav iz Rijeke !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav iz Rijeke !

 Post Reply Post Reply
Author
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav iz Rijeke !
    Posted: 27 Svibanj 2012 at 18:45
Pozdrav svima !
Nakon dužeg proucavanja i citanja blogova,tekstova,postova....,odlucih se i ja pridružiti ovoj velikoj obitelji.
Od malena se uvijek bavim nekim sportom.Vožnja bicikle,rolanje,nogomet,plivanje, u osnovnoj i srednjoj školi odbojka, a onda se zaljubih i sa 19 postadoh majka .Vježbanje je palo u drugi plan jer inako sa izgledom nisam nikada imala problema.Pocela sam se periodicno baviti nekim aktivnostima,fitnesom,aerobikom,tai-boom....kako bi mi se dalo i kako bi mi financije dopuštale.Veliki sam gurman i obožavam jesti.Sve je to lijepo išlo do prije par godina kad sam navukla koju kilicu više i par centi špekica.Kako sam vec i prošla 30-e,sve mi je nekako se teže riješiti tog viška.Krenuh na fitnes prije tri godine ali i to traje godinu dana jer me recesija malo zakacila.U svom životnom vijeku procitala sam barem 10 knjiga o dijetama a na istim bila sigurno 4-5 puta( najveca glupost).Sve bi to funkcioniralo da me motivacija ne popusti i da ne uživam u hrani.
Prije godinu dana došla sam do 69 kg (visoka 172), što je za mene bilo strašno .Napokon sam se odlucila na promjenu.U pocetku mi je pomogla knjiga od Montignacia gdje sam shvatila što su dobri i loši ugljikohidrati.Povremeno bi citala vaše postove i zanimljive teme na webu.Evo i prije par mjeseci krenuh na Zumbu a sada se spremam i u teretanu.Uspjela sam doci do 64 kg ali bi trebala doci barem do 59-60 kg.Najveci mi je porok potreba za slatkim izmedju obroka.U zadnje vrijeme povecala sam unos proteina a loše ugljikohidrate ionako ne jedem.
Ono što bih stvarno htjela je da uspijem smanjiti salo na trbuhu i malo da stanjim noge.Naravo da i stražnjicu treba podignuti .Znam da nema brzih rješenja i da je sve stvar discipline i truda.Koliko daš toliko ti se vrati.
Vjerovatno cu na svom putu ka zadovoljstvu ponekad i skrenuti krivo ali se nadam da ce te mi vi pomoci.
Veselim se našem druženju
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 18:51
Montignac? Zumba? Stvarno ti moramo pomoci... :) 
Ako si zainteresirana imat cu jednu grupu od 4, sad od polovice 6. mjeseca. 3xtjedno, navecer u 19:30h pa ako si zainteresirana javi. Inace ja radim samo osobne treninge, ovo je iznimka. Pozz
Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 18:55
Znam,znam da mi treba pomoc .
Hvala ti na ponudi ali mislim da mi financije nece baš biti sklone da budem u tvojoj grupi.

Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 19:34
Ok, 500kn ti je pa ako se odlucis javi. Pozz
Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 20:15
Hvala još jednom ,ali mi je ipak too much.Mogu maximum do 350.

LP
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 20:58
koji dio rijeke?
ima nas, imaaa :)
btw drago mi je da si odlucila krenut pravitm putem, sto god te zanima pitaj, ako mozemo pomoc, hocemo :)
Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 11:29
Podmurvice.

Pitanja ce svakako biti.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 12:32
Hello sugradjanka :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 20:07
Hello i tebi
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.