New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!
    Posted: 16 Travanj 2010 at 20:23
vec sam neko vrijeme ovdje među fitovcima ali evo tek sad se predstavljam. ja sam Ingrid, licencirana instruktorica plesa i fitness-a na šipci iz Zadra. Osim plesa na šipci, vodim i grupe chair dance-a te jazz dance-a. Vježbam cijeli život i volim to :).
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 20:26
Dobrodošla!

Vidjela sam tvoje slike na blogu i sve što mogu reci je


Ja bi jako rado naucila ples na šipci. Ako imaš kakvu
preporuku u Zg, samo pucaj!
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 20:37
ja idem slijedeci vikend u Zg, imam radionicu u jednom fitness-u :). A što se tice preporuke u Zg ih im više koje rade ples na šipci, u nedjelju cu upoznati još neke i onda cu ti sa sigurnošcu reci moje mišljenje može?
Back to Top
pep1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pep1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 11:09
  pozdrav sugradjanki
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 12:23
Originally posted by pepš pepš wrote:

 
pozdrav sugradjanki

i ti si iz zadra? drago mi je da nas ima više :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 13:21
 pozdrav ingrid dobrodosla na forum
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 15:17
Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

ja idem slijedeci vikend u Zg,
imam radionicu u jednom fitness-u :). A što se tice
preporuke u Zg ih im više koje rade ples na šipci, u
nedjelju cu upoznati još neke i onda cu ti sa sigurnošcu
reci moje mišljenje može?


Odlicno! Hvala ti!

cak sam i našla privatne instrukcije od simpaticne cure
neke... iz Sesveta, ali kad sam zbrojala benzin do tamo
2xtjedno plus satove... 600,700 kn mjesecno je too much.
:/
Na velesajmu je također nešto, jednom tjedno po 2h.
Grupno, ne individualno.

Misliš li da je jako važan rad š na š?
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 19:41
Kod mene su treninzi dva puta tjedno po š,5 sat i mislimn da je to dobar omjer, ali svatko radi drugacije. što se tice grupa najvažnije ti je znati koliko je šipki u prostoriji i koliko osoba u grupi. Idealno je 2-3 osobe na š šipku (kod mene su 2 na š šipku), sve više od toga je previše. što se tice individualnog rada, ovakav trening treba i mora imati individualan pristup, a to je moguce ako je normalan omjer broja šipki i osoba na treningu tako da uopce nije potrebno (bar ne dok si pocetnik) placati individualne treninge.
Nadam se da sam ti bar malo pomogla, a za instruktorice u Zg ti se javim kad se vratim s radionice
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 23:51
kidam glavu da sam ja tu vec pisala i da sad nema mog posta... nevermind.

pa pozdrav sugrađanke/sugrađani, ima nas izgleda!

ingrid rasturaš nakon koliko vremena nestaju modrice po nogama i prestaju se pojavljivati nove? meni je frendica trenirala jedno par mjeseci i sjecam se da su joj noge bile... pa blago receno- u svim bojama spektra
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 00:32
Hvala Chaxy!
Modrice su uobicajene prvih mjesec dana dok se ne nauci kako pravilno izvoditi okrete i obicno nakon toga nestaju, ali ima osoba kojima modrice vrlo lako nastaju (npr.stezanjem šipke nogama)pa je možda tvoja frendica jedna od njih :).
Back to Top
Anelei View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anelei Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 00:40
Weee, dakle još Zd ljudi! Pozdrav ekipa! Super je ovaj ples na šipci, ali nažalost zbog zdravlja se ne bi mogla time baviti... Inace svaka cast, Ingrid, impresivno izgleda...    
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 08:37
Anelei, zar i ti? Pa morat cemo neku kavu nabaciti... ili trening

Ingrid, ja mislim da je ona poprilicno i sklona modricama... u svakom slucaju, same pohvale je imala za S-faktor. Tvoj studio je Studio I ili?
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 10:30
[QUOTE=chaxy] Ingrid, ja mislim da je ona poprilicno i sklona modricama... u svakom slucaju, same pohvale je imala za S-faktor. Tvoj studio je Studio I ili?[/QUOTE

Da Studio i u zgradama solidarnosti :). Ali ja ne radim S faktor školu nego baš ples i fitness na šipci (malo sam objasnila te podvrste na blogu) :).


Edited by Ingrid-poledance
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 10:36
Originally posted by Anelei Anelei wrote:

Weee, dakle još Zd ljudi! Pozdrav ekipa! Super je ovaj ples na šipci, ali nažalost zbog zdravlja se ne bi mogla time baviti... Inace svaka cast, Ingrid, impresivno izgleda...    


Baš mi je drago da nas ima iz Zd, ako želite doci pogledati naš rad u 6. mjesecu imamo show u HNK, svi ste dobrodošli. A možete navratiti i do Studia I :)
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 10:56
Bacit cu pogled, a show najavi i tu da te možemo doci gledati. Keep up the good work lady   
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 11:57
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Bacit cu pogled, a show najavi i tu da te možemo doci gledati. Keep up the good work lady   

Navrati slobodno, otvoreno je svako popodne i vecer osim nedjelje. A za show, nema problema najavit cu :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.