New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
mariofvv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariofvv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:01

  Ja sam Mario i imam 24godine.,dolazim iz Varaždina i student sam kriminalistike.
Prijavio sam se na forum prije svega da dobijem korisne informacije.Naime ozbiljno sam odlucio smršavit i riješit se masnih naslaga kojih imam previše.Znam da ce to biti dug proces i zahtjevat ce puno odricanja,ali sam ga spreman prihvatit.

Visok sam š80 i imam 84 kile.,to i nije možda tako previše,nosim sasvim normalan kroj odjece i ostalo.,ali masne naslage se još vuku od djetinstva i gomilaju se na mojem trbuhu i bokovima najviše.

šta mi savjetujete?

Zapoceo sam taj moj "proces" prije 3 tjedna sa 88kg. i smršavio sam vec 4 kg. samo sa time što sam pazio šta jedem i malo rolanja i trcanja.

Za dorucak prakticiram pahuljice,jogurt,dvopek i sl.,uglavnom si dajem za pravo da ako vec moram da ugljikohidrate konzumiram do š2h.

Rucak mi se sastoji od recimo soje,mesa,kravljeg sira,salata obavezno,puno povrca,ponekad nemastan govedji steak bez ulja i sl.

Za veceru prakticiram jaja,jogurte,sir kravlji,salatu sa piletinom i sl.

Obožavam kuhat i stvarno sve sta napravim je ukusno i predobro.

Zanima me Vaše mišljene o prehrani.

Mislio sam mnogo o teretani i odlucio sam da se najprije sam pripremim prije odlaska u teretanu.Vježbam svaki dan 40 mim.
Sklekovi,utezi razne viježbe,cucnjevi,ab slider,trcanje i rolanje...

šta mislite vi iskusniji,jeli dobar ovakav sistem da izgubim salo i da se malo ojacam.U teretanu se pripremam tek negdje za 2mj.

Hvala Vam puno na savjetima,inf., i svemu ostalome...

Veliki pozdrav!!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:15
Dobrodošao!
S obzirom na višak kilograma, trcanje ti nije najbolji oblik kardia zbog opterecenja na koljena. Bilo bi bolje da odabereš neki drugi oblik kardia, npr. bicikl, orbitrek, brzo hodanje i sl. (to naravno možeš ukomponirati s rolanjem za koje si napisao da provodiš). Podebljaj broj obroka, imaj ih dnevno 5-6, a ne samo 3. Preporucio bih ti zobene pahuljice, ostale najcešce sadrže nepotrebne šecere. Proteini u svakom obroku, uh ujutro te prije i poslije treninga, ostatak obroka p + m.  Ako imaš teretanu u blizini, tj. ako imaš mogucnosti odlaziti u nju, slobodno kreni odmah, ne treba ti neka posebna "priprema", što prije, to bolje.
Back to Top
mariofvv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariofvv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:34
  Hvala ti na postu..

Zamolio bih te da mi jos napises sta bih mogao ubacit uz ovu prehranu,tj. kakva dva obroka da jos ubacim uz ove koje sma gore naveo.
Malo me strah da se ne udebljam pa zato molim za jos jedan savjet.

Imam iskustva sa redovitom prehranom jos od kada sam bio u vojsci..svaki dan smo vjezbali i redovito jeli i nakraju sam se udebljao.

Ma dobro bit ce nekako moram pozitivno gledat i odlucno krenut u rat sa masnocom...hahah

Hvala jos jednom..pozz
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:44
Tunjevina (i ostala riba naravno), posni sir, jaja, meso etc. Između dorucka i rucka možeš npr. pojesti neku vocku i 250g posnog uz to, a za rucak skuhaš malo više, i to si podijeliš u dva obroka.
Back to Top
mariofvv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariofvv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 21:27
  hvala ti puno...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 21:37
Nema problema, i drugi put. 
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 22:11
  Sretno na dobrom si putu!
hm
Back to Top
mariofvv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariofvv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 10:08
  Hvala na poticaju Anita25...javim Vam rezultate kroz koji mjesec pa da vidimo šta ce da bude..od mene..hahah..pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.