New Posts New Posts RSS Feed - Pozz svima,nova i trebam pomoć ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz svima,nova i trebam pomoć ...

 Post Reply Post Reply
Author
lola0809 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lola0809 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz svima,nova i trebam pomoć ...
    Posted: 13 Svibanj 2014 at 10:56
veliki pozz svima, mislim da mi je ovo prvi post na ikakvom forumu i neznam ni sama od kuda da krenem.. evo ovako moje pitanje, od prvog mjeseca počela sam intenzivno trenirati insanity i moje se tjelo mjenja ...skinula sam jedno 5 kg, no moje tijelo se promijenilo i sada imam na svojih 170 cm ,68 kg i ajde moglo bi se reći da sam zadovoljna, treba još malo da dojdem do svog cilja, no eto... no moje pitanje je...kada sam bila deblja celulita na nogama i hmm straznjici nisam imala toliko koliko imam sada kada vježbam redovito..a i hranim se kvalitetno..dali je moguće da mi se sada više vidi celulit na nogama i stražnjici nego prije?? ne razumijem ,stvarno to želim riješiti a nemam pojma kako ..:(  ako zna tko zašto to tako i kako riješiti :) 
Back to Top
Nessica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nessica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2014 at 13:18
Ja ne znam zašto je to tako, ali to se i meni događa, čim smršavim celulita ima više.
Smanji unos soli i povećaj unos vode, meni pomaže, samo sto se teško natjeram da puno pijem.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2014 at 15:09
To se događa jer i inače imate celulit, samo nije vidljiv, jer mišići nisuu izraženii, nisu u pumpu i općenito je manja mišićna masa. Kako počnete vježbati mišić bude tvrđi, jači, pa i malo veći, ali i pogurne salo i celulit prema površini. Znači, samo treba nastaviti treninge, piti puno tekućine, pametno jesti i smanjiti će se...a ne odmah oduustati...a kada potrošite baš to salo i ostane mišić, izgledati će i noge i guza lijepše...vidjet ćete.... ako možete odite jednom tjedno na ac masažu ili  si same nakon tuširanja i pred spavanje masirajte ta područja sa nekimac proizvodima da popravite  cirkulaciju.
Back to Top
lola0809 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lola0809 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2014 at 19:08
super hvala vam puno na savjetima i objašnjenju...definitivno cu nastaviti sa treninzima i sa svime time..masiram se s onim nano massagerom popodne i navećer..i planiram kupiti one nivea q10 za zatezanje koze... hvala vam puno na savijetu :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.