New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
Iva1234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iva1234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 23 Studeni 2010 at 14:59
Zovem se Iva i oduvijek imam problema sa viškom kilograma.i negdje
prije 8 tjedana sam odlucila skinuti taj višak.pocela sam se zdravo
hraniti i vježbati.ali kako ja nemam vremena za odlaske u teretanu to
je vježbanje kod kuce.za sad mi je dobro krenulo(skinula sam š0 cm
sa struka, 8 sa stražnjice ali me strah da cu to vratit jer sam jako brzo
to izgubila).no problem je u tome sto kile jako sporo "idu dolje".sad
sam si kupila i sobni bicikl pa i na njemu vjezbam.nego zanima me
mogu li do ljeta izgubiti nezeljeni višak ako imam 79 kg visoka sam
š68,5 cm,opseg struka mi je 78 cm a stražnjice 94 cm.neznam koliko
su te informacije bitne.i molim vas da mi savjetujete sto sve trebam
raditi, a sto izbjegavati kao i koje namirnice trebam jesti a koje
izbjegavati.za sad izbjegavam grickalice i slatko, brzu hranu,pohano
meso i sve przeno ili peceno u puno ulja ili masti.unaprijed vam
zahvaljujem

Edited by Ivaš234
Back to Top
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 19:55
pa mislim da za to je najbolje posetiti nutricionistu...on ce ti sve reci...
izbegavas prave namirnice...:)
jedi voce i povrce i pij puno vode... 2 l i pokusaj barem vikendom ici u teretanu bice ti zabavno...i skinuces koliko-toliko kCal...
ja jos ne mogu jer sam mala pa zato trcim i vezbam ponekad kuci na steperu i leg-magic-u...
osim sobnog bicikla mozes ubaciti i kratke vezbice za noge... cucnjevi ...i tako to
a za stomak trbusnjaci za razlicite oblasti...tj ima vise vrsta.. :)
daj sve od sebe..ali se normalno nemoj preforsirati...
a ako i dobijes upalu...lagano se izmasiraj..barem je to meni pomoglo...i da veoma je bitno zagrevanje i na kraju vezbe za istezanje misica.. ;)
i znaj rezultati ne dolaze bez ulaganja i napora tj besplatno.. ;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 20:08
 tvoj gubitak kila je vjorojatno zbog toga sta si naglo puno smanjila unos kcal pa se metabolizam u nastojanju da sacuva sta vise usporija,i sad normalno da sporije ide jer se vjerojatno jos uvik hranis tako,a organizam se prilagodija i sad bi tribala jos vise rezat kcal da to pada.medutim bolja opcija je kvalitetan trening.po mom misljenju je najbolji jutarnji LI kardio hodanje na prazan zeludac,tako je hodanje,ne trcanje i neka to traje barem nekih pola sata. uz to š-2 puta tjedno HIIT trening(ako si ga sposobna pravilno izvodit u smislu koji se traz,upisi HIIT u trazilicu pa ces nac vise o tome) i 3-4x tjedno treninzi s utezima(posto kazes da nemas vremena za teretanu ili ces morat nac vremena ili nekako zamijenit to,a sad posto vjerojatno nemas neku opremu kod kuce bolje je otic u teretanu bar 3x tjedno i izdvojit sat vremena,vise od toga ti netreba.prisili se nakako nadji vremena ako to stvarno zelis mozes smislit nesto). sta se tice prehrane za mrsavljenje je cikliranje sa UH dobra opcija to znaci da nekoliko dana radis praznjenje i budes oko 500kcal u deficitu i onda napravis dan punjenja di budes u suficitu,za detaljnije o tome isto upisi u google cikliranje ugljikohidratima i nadji malo. eto toliko od mene
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 21:42
Originally posted by crnka97 crnka97 wrote:

pa mislim da za to je najbolje posetiti nutricionistu...on ce ti sve reci...
jedi voce i povrce


kakav nutricionist?
neznam cime ce si napraviti vecu štetu i glupost, ako ce jesti samo voce i povrce ili posjetiti nutricionistu.....
Definitvno prvim, ali drugi savjet je jednako loš........
Procitaj po forumu jelovnike, kaj ljudi pišu i kak jedu, ima tema na milion o tome i naci ceš sve što te zanima..........i poslušaj zmaja za treninge i teretanu, jedina garancija za ozbiljan rezultat
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.