New Posts New Posts RSS Feed - pozzzzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozzzzz

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:53
gle,ja vjerujem da nema,jer probao sam puno proteina i stvarno okus je slab kod mvp-a ,recimo scitec nutrition ili op,pa to je ukusno da nemozes vjerovat da je protein u prahu,jeo bi ga zlicom a mvp vec onako gorkast,plus taj clanak je pisao jedan forumas na tom portalu koji je meni iskreno bezveze jer se tamo vecinom pisu gluposti :p

a sad moguce je da ima,analiza je 1500 kn hehe
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 00:32
Citam malo o MVP-u i vecinom su pozitivne reakcije ljudi...

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 07:15
samo u njihovom mvp isologic smooth all natural whey izolatu nema apsolutno ništa umjetno, nedavno sam uzeo taj protein s okusom šumskog voca što bi rekli nije all natural ali se jako lako miješa (štoviše prelako jer kad ga protresem jako se zapjeni) al ja sam zadovoljan, i da, vagao sam kanticu i otkrio da sve skupateži skoro 1.2 kg a nema šanse da ona tanka plastika ima 30 dkg što ce reci da se dobije i više od napisanih 908 grama ;) okus je intenzivan i mora biti neki zasladjivac a sad moguce da je stevija (fakat je slatkotako da ja stavim malo više vode) al inace super
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 16:05
sad sam narucio pro whey od 4500g. jel to onda u ponedjeljak stize?
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 16:11
ako si sad narucio,vjerovatno ces dobit u utorak,al i to je dosta brzo
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 16:56
ma ok, nema problema. :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.