New Posts New Posts RSS Feed - Pretila dijeca
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pretila dijeca

 Post Reply Post Reply
Author
Ramy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pretila dijeca
    Posted: 15 Studeni 2010 at 14:39
Lijep pozdrav,

Piše vam mama jednog djecaka koji ima problema sa težinom.
Ima š2 god. visok je š69cm i težak 78kg. cetiri godine
unatrag bavio se aktivno plivanjem i vaterpolom. Od ove
školske godine ne trenira nista osim tjelesnog i izborne
atletike u školi.Odnedavno je izrazio želju za vježbanjem u
teretani. Možete li mi dati savjete jel to primjereno za
taj uzrast, ima li teretana za rad sa dijecom sa
individualnim pristupom vježbanju i prehrani.        &nb sp;    
Ramy
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2010 at 14:43
Dobrodosla

Smatram da je starost vaseg sina nedovoljna za pohadjanje teretane. Bilo bi pametnije ukljuciti ga u neki sport, te mu pripaziti na prehranu. Mrsavi se na prvom mjestu pravilnom prehranom, a onda treningom.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 09:46
  Najbolje bi bilo da dijete se uclani u kakav sportski klub i da pripazi da ishranu što se tice junk fooda i grickalica.
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2010 at 10:30

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Dobrodosla

Smatram da je starost vaseg sina nedovoljna za pohadjanje teretane. Bilo bi pametnije ukljuciti ga u neki sport, te mu pripaziti na prehranu. Mrsavi se na prvom mjestu pravilnom prehranom, a onda treningom.
 slazem se sa tobom Davore..

ja sam prvi put usla u teretanu kad mi je bilo š3 i voditelji mi nisu davali da dizem tezine. Do š5te je bio ili crobic ili cardio sprave a onda polagano je sve pocelo.

Definitivno treba pripazit na prehranu i tu vodit kontrolu. A drugo - ukljucit ga u neki sport..jos uvijek je u godinama i kad se razvija i kad moze birat sto trenirat.

 U svakom slucaju raspitajte se u najblizem fitness centru dal imaju individualne treninge koje bi mogli prilagodit njegovoj dobi.

Edited by crna_kej
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.