New Posts New Posts RSS Feed - studentski plan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

studentski plan

 Post Reply Post Reply
Author
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: studentski plan
    Posted: 11 Rujan 2013 at 14:02
Bok ljudi!

Vec sam par puta prije profiltrirala ovdje, al tek sam sad otvorila account i odlucila postat aktivna. Baš sam sretna da sam vas otkrila jer kao pocetnik poprilicno sam izgubljena.
Ugl. ja sam Shienaa, imam 21 god, visoka sam 174 cm i imam ravnih 60 kg. oblikom tijela sam pomalo kruškasta jer imam uzak struk i šire bokove. Imam problema sa štitnjacom (usporena) tako da mi je i metabolizam poprilicno usporen, ako se ne brinem za njega, i imam problema sa UH u krvi, odnosno kad pojedem nešto slatko od cega jako skoci inzulin nastaje šok za organizam.
Hranim se poprilicno ok jer sam fan voca i povrca, nisam ljubitelj grickalica, al zato volim slatkiše i držim se dalje od toga. Nedavno sam pocela jesti bijelo meso, ribu sam jela oduvijek, a uskoro krece pokušaj s teletinom.
U teretanu sam krenula jer mi je to tjelesni na faksu, al mi se full svidjelo, pa umjesto jednom tjedno isla sam svaki dan i odradjivala tjelesni za pol faksa . Navinuta sam od srednje na trcanje na duge staze, osobina mi je izdržljivost, tako da za sprinteve bas i nisam. I ritam mi je da dodem u teretanu, otrcim si od 5-10 km (ovisno kako se osjecam) i onda idem na vjezbe snage. Sad cu to malo korigirat jer su me clanci ovdje vec puno toga naucili. Ugl. radim na sebi, ulažem u sebe i zbilja volim vježbanje.

Uhh, previše pišem o sebi... :D ugl. tipkamo se
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 14:36
dobrodošla pohvalno je ovo što odradjuješ tzk za pola faksa, sigurno su ti zahvalni što se tice usporenog rada štitnjace- uzimaš li kakve lijekove za to? Imaš ovdje na forumu jednu forumašicu Dalila i ona ima isto probleme sa štitnjacom pa malo pogle njenu temu.. Vježbe snage koje spominješ u teretani bi trebala raditi UVIJEK PRIJE trcanja ovog koje radiš ili odvoji jednostavno trcanje za neki drugi dan pa vježbe snage pojacaj (šta radiš od vježbi). Imaš li kakve ciljeve?
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 15:27
e, super... ma uzimam euthyrox, i svako malo mi mijenjaju dozu... sad sam s tim jako stabilna... da, to sam do sad uvijek krivo radila.. uvijek dodem i iscrpim se na traci, a onda ostalo... tako da sad to idem mijenjat.. radim na tricepsima i na gornjim lednim jer mi je cilj da mogu radit push upse :D npr. mogu se dic rukama na precku ako se odrazim skokom i drzat se... al to je to... zasad sam na rukama jako slaba... to mi je cilj... sto se tice nogu, tu sam ok... imam jake i cvrste listove i quadriceps mi je dobar... znaci vise trbuh i ruke.
Sad cu ja nac Dalilu da se malo informiram. Hvala ti!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 15:36
odlicno za zgibove, probaj prvo uvježbat to držanje na šipki, onda kad to svladadj pitaj nekoga da ti asistira ispod da te malo pogura kad se trebaš povuci gore. Kad to usvojiš doci ce i prvi samostalni zgib i onda ti nema kraja. ja sam trenutno na 7 u komadu (kad sam krenila nisam mogla ni jedan)
cookies are for pussies
Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 11:18
odlicno! hvala ti
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 14:39
što se tice zgibova, a jesam se raspisao o njima u zadnje vrijeme, nauci pravilnu tehniku i kreni pravilno (ovo pricam jer asm ja krenuo skroz krivo i sad moram naucit opet zgibove...) da se ne zezneš kao ja
Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2013 at 21:17
prvo pravilo: ne se dizat bicama! procitala sam kod tebe sve o tome, tako da krece akcija tnx
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 11:31
bice ce odradit svoj dio posla i bit ce dobro aktivirane i ovako :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.