New Posts New Posts RSS Feed - sandy
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sandy

 Post Reply Post Reply
Author
[email protected] View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandy19@net.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sandy
    Posted: 03 Lipanj 2015 at 13:25
hello :-)
Back to Top
[email protected] View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandy19@net.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 13:44
Objasnite mi malo ketozu.. Dali se smije unositi do 50g ugljikohidrata ili ne? Meni bi logičnije bilo ne jer i mala količina dovodi do izlučivanja inzulina i automatski kao izlaziš iz nje kažu a neki kažu da se mogu male količine onih u povrću i samo u povrću.. Sto ljudi sto čudi :-)Preferiram u svemu bit umjerena ali volila bi probat.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 13:55
Ja za ketozu nikako ne bih isla preko 30g, ali najbolje su ti mjerilo keto sticks koji će ti pokazati gdje se nalazis.

ako preferiras biti umjerena onda ketoza nikako nije odabir jer se radi o svemu samo ne umjerenom načinu prehrane ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
[email protected] View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandy19@net.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2015 at 14:00
Fala :-) ma ono da malo izađem iz umjerenosti haha Odlučila sam probat ovo jer kažu da definicija više dođe do izražaja ;-)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2015 at 01:52
Ja nebi iso preko 20 g dnevno sa UH, ali uz to nemoj biti u prevelikom kalorijskom deficitu da ti se metabolizam ne uspori. Od kak sam smrsavio i smanjio BF sa nekih 26, na 14, svaki put kad upadnem u ketozu nakon 2-3 dana polako gubim apetit i sve manje jedem, zato radije zadnjih par mj rotiram UH, tj. kad radim velike misicne skupine idem na 150 uh, manje na 75, a kad ne treniram jedan dan na 50, drugi 0.
Back to Top
[email protected] View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandy19@net.hr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2015 at 12:59
Tnx a mliječni proizvodi tipa kajmaka koji ima 2g ugljikohidrata jel dolaze u obzir?
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2015 at 13:40
Ako ideš na ketogenu dijetu, onda biraj namirnice tako da svaki gram ugljikohidrata sa sobom nosi i neku pozitivnu funkciju. U 30g ugljikohidrata se složi dobra količina povrća, s dosta vlakana i mikronutrijenata. Od mliječnih proizvoda biraj fermentirane s zanemarivim udjelom laktoze. Također nemoj pretjerivati s proteinima jer je veća vjerojatnost da zbog njih ne budeš u ketozi nego zbog ugljikohidrata. Polinezasićene masti svedi na minimum.

Ukratko, ketogena dijeta nije magija, kilogrami ne nestaju sami od sebe. Bitno je da se pri tome ne osjećaš loše i funkcioniraš normalno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.