New Posts New Posts RSS Feed - Kombiniranje vise misicnih skupina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kombiniranje vise misicnih skupina

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kombiniranje vise misicnih skupina
    Posted: 02 Veljaca 2007 at 21:09
Dali se drzite onoga 'jedna velika misicna skupina po jednom treningu' ili kombinirate vise vecih skupina u jednom treningu ?

Ono sto hocu reci..meni nije dosta da odradim prsa jedanput tjedno..to mi je premalo..pa uvijek ubacim u ponedjeljak npr. kad radim ledja ubacim 5 serija bencha ili leptira tek toliko da malo 'podignem' prsa. I onda odvalim prsa u petak - bas ono š2-š3 serija. I to mi stvarno pase.

Dali vi isto tako kombinirate ili je vama dosta da veliku skupinu odradite jedanput tjedno ?








Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2007 at 22:54
 Pa ja osobno ne radim tako. Ali svaka je osoba prica za sebe i svakomu nesto drugo odgovara, mada to nije ono sto svi rade. Ako osjecas da je to za tebe dobro samo radi.Ja radim jedan dan prsa,drugi ledja i treci noge-dok manje misicne skupine ubacim unutar ta tri dana 
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2007 at 20:31
caba slazem se s tobom! Tako i ja radim , jedan dan prsa , jedan dan ledja i treci dan noge, i naravno ubacim ove manje misicne skupine! Mislim da je to najoptimalnije za misice, iako svatko treba raditi onako kako pase njegovom organizmu, svako ima svoje 
Back to Top
ksenija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ksenija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2010 at 17:20
a da li radite 3 puta tjedno ili više?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.