New Posts New Posts RSS Feed - Masa ili definicija,pitanje je sad!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masa ili definicija,pitanje je sad!!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
maza View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Masa ili definicija,pitanje je sad!!
    Posted: 12 Travanj 2010 at 21:17
U cemu je razlika kad vježbam(broju serija,ponavljanju,težini...)Ljuta sam jer dobijem program (mogu vam ga napisati)u teretani skoro pa isti kad tipu u jutarnjoj smjeni kažem da hocu defin. ili onom u popodnevnoj da hocu masu!!?? To je za pop.....!! Daj ljudi,pomozite mi složiti neki efikasan program za definiciju. Sada radim 4 dana pa odmor jedan dan.Visoka š78,viška kg (masnog) cca 2-3 kg.Mišici mlohavi,bez definicije:-))Ma platiti cu program,samo mi pomozite jer volim vježbati i raditi na sebi ali od mora informacija gubim vrijeme i luuuutaaam...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:27
  za pocetak mozes napisati kaj ti je tip rekao.
a reci dal si pocetnik ili imas nekakvog iskustva? ako si pocetnik, onda prvo moras nauciti pravilno izvoditi vjezbe, pa nije niti cudno ako imas isti trening.
i dal ti je trener kaj rekao za prehranu?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:30

 Ajde ako nije frka napisi program treniranja, iako on nije na prvom mjestu sto se tice definicije. Trening moze bit skoro isti i na definiciji i na masi.

 Razlika mase i definicije je u prehrani. Preciznije ako hoces skidat kilazu trebas unijet manje kalorija nego sto ti je potrebno ( oko 300-500 kcal manje nego sto ti treba), Ako ides na masu tj. povecanje kilaze trebas biti u plusu sto se tice kalorija (300-500 kcal vise).

Rijeąeno na PM.
Back to Top
maza View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:36
sve znam pravilno raditi,to je ok,ali imam osjecaj da mogu više,tijelo mi samo traži još i program mi je nedovoljan.Imam vježbe ovako-š-vi dan: arc treiner š5 min, i onda 2xš5 ove: prsa-chest press, prsa fly,biceps arm curl,leđa(zgibovi,široki hvat),leđa royw,triceps dip,triceps konop razvlacenje,ramena lateral fly,ramena potisak sa bucicama,leđa hiperextenzija,trbuh podizanjenogu,trbuh abdominal,arc trainer š5 min. 2-gidan: arc trein.š5 min,pa 2xpo š5: sprava za gluteus,leg extension,aduktor,iskorak,abduktor,cucanj na lopti,zadnja loža-sprava,listovi-podizanje na prste,leđa hiperextenzija,trbuuh podizanje nogu,trbuh abdominal i kraj-arc treiner š5 min. I to svaka dva dana ponavljam a idem 4 za redom pa dan odmora. što misliš?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:45
 na PM
Rijeąeno na PM.
Back to Top
maza View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:46
prijatelj mi je rekao da najprije radim na masi a onda da se radi na definiciji. Jel to u redu? jer sam tako radila mjesec dana i zaista sam uz upooran i jak rad dobila masu (sva se napuhala) ali sam se uplašila i stala tj. smanjila tempo i proteine.Da li sam pogriješila?
Back to Top
maza View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:50
soner sorry, tek sam drugi put na forumu i slabo se snalazim. šzo znaci PM. Ni smajlica ne znam staviti:-) inace bi ga sad stavila
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:53

 pm- privatna poruka  

to ti je ovaj osobni poatar



Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 00:34

Originally posted by maza maza wrote:

sve znam pravilno raditi,to je ok,ali imam osjecaj da mogu više,tijelo mi samo traži još i program mi je nedovoljan.Imam vježbe ovako-š-vi dan: arc treiner š5 min, i onda 2xš5 ove: prsa-chest press, prsa fly,biceps arm curl,leđa(zgibovi,široki hvat),leđa royw,triceps dip,triceps konop razvlacenje,ramena lateral fly,ramena potisak sa bucicama,leđa hiperextenzija,trbuh podizanjenogu,trbuh abdominal,arc trainer š5 min. 2-gidan: arc trein.š5 min,pa 2xpo š5: sprava za gluteus,leg extension,aduktor,iskorak,abduktor,cucanj na lopti,zadnja loža-sprava,listovi-podizanje na prste,leđa hiperextenzija,trbuuh podizanje nogu,trbuh abdominal i kraj-arc treiner š5 min. I to svaka dva dana ponavljam a idem 4 za redom pa dan odmora. što misliš?
 

Trening je blago i fino receno, užas..

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 15:51
 
Originally posted by maza maza wrote:

sve znam pravilno raditi,to je ok,ali imam osjecaj da mogu više,tijelo mi samo traži još i program mi je nedovoljan.Imam vježbe ovako-š-vi dan: arc treiner š5 min, i onda 2xš5 ove: prsa-chest press, prsa fly,biceps arm curl,leđa(zgibovi,široki hvat),leđa royw,triceps dip,triceps konop razvlacenje,ramena lateral fly,ramena potisak sa bucicama,leđa hiperextenzija,trbuh podizanjenogu,trbuh abdominal,arc trainer š5 min. 2-gidan: arc trein.š5 min,pa 2xpo š5: sprava za gluteus,leg extension,aduktor,iskorak,abduktor,cucanj na lopti,zadnja loža-sprava,listovi-podizanje na prste,leđa hiperextenzija,trbuuh podizanje nogu,trbuh abdominal i kraj-arc treiner š5 min. I to svaka dva dana ponavljam a idem 4 za redom pa dan odmora. što misliš?


Hajde pogledaj malo po forumu kakve treninge ljudi rade. Definitivno previse vjezbi, a neke od njih su apsolutno beskorisne. S ovim treningom neces daleko dogurat.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 21:27

Originally posted by Furai Furai wrote:

 
Originally posted by maza maza wrote:

sve znam pravilno raditi,to je ok,ali imam osjecaj da mogu vi±e,tijelo mi samo traµi jo± i program mi je nedovoljan.Imam vjeµbe ovako-š-vi dan: arc treiner š5 min, i onda 2xš5 ove: prsa-chest press, prsa fly,biceps arm curl,leđa(zgibovi,±iroki hvat),leđa royw,triceps dip,triceps konop razvlacenje,ramena lateral fly,ramena potisak sa bucicama,leđa hiperextenzija,trbuh podizanjenogu,trbuh abdominal,arc trainer š5 min. 2-gidan: arc trein.š5 min,pa 2xpo š5: sprava za gluteus,leg extension,aduktor,iskorak,abduktor,cucanj na lopti,zadnja loµa-sprava,listovi-podizanje na prste,leđa hiperextenzija,trbuuh podizanje nogu,trbuh abdominal i kraj-arc treiner š5 min. I to svaka dva dana ponavljam a idem 4 za redom pa dan odmora. ©to misli±?


Hajde pogledaj malo po forumu kakve treninge ljudi rade. Definitivno previse vjezbi, a neke od njih su apsolutno beskorisne. S ovim treningom neces daleko dogurat.
 

rijeseno na PM

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 22:01
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

 
Originally posted by maza maza wrote:

...
Hajde pogledaj malo po forumu kakve treninge ljudi rade. Definitivno previse vjezbi, a neke od njih su apsolutno beskorisne. S ovim treningom neces daleko dogurat.
  rijeseno na PM


Dobro, ne moras vikat odmah
 

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 22:12
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

 
Originally posted by maza maza wrote:

...
Hajde pogledaj malo po forumu kakve treninge ljudi rade. Definitivno previse vjezbi, a neke od njih su apsolutno beskorisne. S ovim treningom neces daleko dogurat.
  rijeseno na PM


Dobro, ne moras vikat odmah
 
 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 23:39
 pa govori da je rijesija, a ne da nekih jos ko zna koliko ljudi pise da nevalja i ovo i ono. inace soner svidjaju mi se tvoja razmisljanja vidi se da znas neke stvari
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 00:21

Soner di god uoci priliku uvali svoj pm  car

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 11:08

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa govori da je rijesija, a ne da nekih jos ko zna koliko ljudi pise da nevalja i ovo i ono. inace soner svidjaju mi se tvoja razmisljanja vidi se da znas neke stvari
 

hvala zmaj

Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.