New Posts New Posts RSS Feed - nisam nikad tu otvorio temu :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nisam nikad tu otvorio temu :D

 Post Reply Post Reply
Author
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: nisam nikad tu otvorio temu :D
    Posted: 03 Rujan 2010 at 10:40


Bok, imam 28 godina, radim uredski posao, tak da 8+ sati provedem za kompom, al sam barem nabavio dobar stolac. Magistar sam ekonomije, radim u lokalnoj samoupravi, te povremenom predajem na FOI-u i seminarima po Hrvatskoj. šta još? E da, davne '97 sam se javio doktorici sa simptomima angine i bolovima u želucu (ona mislila da je reakcija na aspirin) i nakon š0-ak dana šetanja, i ležanja u bolnici, jedan od trijeznijih kirurga je rekao da su dosta cekali da se stvar popravi samo od sebe pa su me otvorili ne bi li vidjeli je li ili nije puklo slijepo crijevo. Je! Bila vec i sepsa nastupila, pa sam iducih 3 tjedna imao otvorene rane na trbuhu tak da je krivo zaraslo na kraju i nakon toga sam dobio dvogodišnju poštedu tjelesnog koju sam ja protegao na cijelu srednju školu i fax. Tak da sam duuuugo izbjegavao bilo kakve napore i dobro mi je bilo. Sve do 2008. kad su spojleri bili vec ogromni iako sam imao 65 kg. Tad sam krenuo u teretanu, trcanje malo, kupio bicikl i tako. Sad imam 73 kg i puno mi je bolje, a tu sam da pokupim neki savjet jer je teretana u koju idem loša u pogledu strucnosti. Pa i opremljenosti. Da, visok sam š77 cm.

Eto, bolje ikad nego nikad!
will smoke your weed for food!
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 11:53
dobro da nisi bez noge ostao...malo crnog humora

enivej, ti si vec u ekipi tu ali evo i službene dobrodošlice
Strong is the new skinny.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 16:47
sve nešto mlado i nisko na ovom forumu ima li nešto visoko i koju godinu starije ?

Dobrodošao iako si tu duže od mene
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 17:05
 odes u staracki dom valjda ima i visokih tamo
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 16:05
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 odes u staracki dom valjda ima i visokih tamo


nemoj sad pretjerivati
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.