New Posts New Posts RSS Feed - Pozzz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozzz

 Post Reply Post Reply
Author
RedHead View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RedHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozzz
    Posted: 01 Travanj 2011 at 12:14
Evo i ja vam se pridružujem... Pratim vec neko vrijeme ovu stranicu i baš mi je super!

Kako se približava ljeto, odlucila se i ja baciti na posao pa cemo vidjeti šta ce od toga ispasti :)

Nije da želim smršaviti, više se želim utegnuti i doci u kakvu-takvu formu (tj. riješiti se pivskog škembica:))), a mislim da ce mi to s vama biti puno lakše.

Visoka sam š75 cm, teška 65 kg (dobro, možda bi i mogla žrtvovati koju kilu), no budemo vidjeli...

Zasada vježbam s Shaun T-em vec neko vrijeme i ako ništa drugo, mogu reci da se super osjecam, a i to je nešto zar ne?

U svakom slucaju, ova mi je stranica puno pomogla, pogotovo u vidu prehrane gdje sam napokon izbacila silne ugljikohidrate te pocela ubacivati dosada zapostavljene proteine i s ovakvim režimom prehrane mogu reci da puno lakše podnosim i samo vježbanje, a i bolje se osjecam!
Veliki pozdrav svima i veselim se druženju s vama! :*
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2011 at 13:30

Originally posted by RedHead RedHead wrote:

Evo i ja vam se pridružujem... Pratim vec neko vrijeme ovu stranicu i baš mi je super!

Kako se približava ljeto, odlucila se i ja baciti na posao pa cemo vidjeti šta ce od toga ispasti :)

Nije da želim smršaviti, više se želim utegnuti i doci u kakvu-takvu formu (tj. riješiti se pivskog škembica:))), a mislim da ce mi to s vama biti puno lakše.

Visoka sam š75 cm, teška 65 kg (dobro, možda bi i mogla žrtvovati koju kilu), no budemo vidjeli...

Zasada vježbam s Shaun T-em vec neko vrijeme i ako ništa drugo, mogu reci da se super osjecam, a i to je nešto zar ne?

U svakom slucaju, ova mi je stranica puno pomogla, pogotovo u vidu prehrane gdje sam napokon izbacila silne ugljikohidrate te pocela ubacivati dosada zapostavljene proteine i s ovakvim režimom prehrane mogu reci da puno lakše podnosim i samo vježbanje, a i bolje se osjecam!
Veliki pozdrav svima i veselim se druženju s vama! :*
 

Dobro nam dosla i naprijed sa ciljem!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Burn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Burn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2011 at 19:52
Dobro došla...
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2011 at 20:45
Welcome! 
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2011 at 12:19
Dobrodošla

Back to Top
RedHead View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RedHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2011 at 15:00
Hvala!
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2011 at 16:40
  Ciao...
hm
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.