New Posts New Posts RSS Feed - Teretana - Velika mlaka ili Velika gorica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana - Velika mlaka ili Velika gorica

 Post Reply Post Reply
Author
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretana - Velika mlaka ili Velika gorica
    Posted: 22 Srpanj 2011 at 21:35
hay da li netko zna ima li kakva dobra Teretana u blizini Velike Mlake i Velike Gorice za preporuciti,i da li je neko možda išao tamo,kakve bi ocjene dao
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2011 at 01:56
Pa Ok teretana kolko sam vidio po pitanju opremljenosti je Trend u velikom polju,toti je najblize kaj moze bit vjerovatno. Ocjene nemou dati posto sam samo jednom bio tamo, ali uredno je, lijepo i cisto, pomalo fancy........sad neznam kakvu ti teretanu trazis
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2011 at 20:30
ne tražim nešto specijalno nešto normalno,sa sredinom u toj teretani,ocu reci da me negledaju kad dođem kao nekog frikovica koji nema pojma a oni imaju u biti ok jesam pocetnik,i vjerojatno svi koji su poceli vježbat u nekoj takvoj sredini su bili možda meni slicni,onak iskreno malo mi je bed uci u unutra sam,druga je stvar kad vec imaš nekog ko je tam i vježba svakodnevno, iskren da budem nejdem u teretanu da bi bio pun plocica iako se nebih ljutio T&#šš1;ngue ali prvenstveno radi svoje kralježnice koja je dosta opterecena na poslu i naravno da skinem koji kg,pretpostavljam da tamo ima trener koji sve to vodi i pokazuje što treba i kako,ali citajuci ove blogove i komentare ovdje sam dosta vidio kako treba to raditi,sad mi samo preostaje upisati se i poceti sa vježbanjem..
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2011 at 20:59
Tak je, jednostavno se upisi i treniraj......kakva je ekipa u toj teretani neznam, pomalo je fancy rekao bih, sigurno imas i dobrih komada tam ;) naucit ceš vjezbajuci, trener tamo ce ti dat osnovne smjernice i pokazat ti vjezbe, nece sad netko stajat tam kraj tebe kroz treninge, al kad ti nekaj nije jasno am ih pitaj......
Da ja tam negdje zivim isao bi u tu teretanu , mislim da joj nis ne fali kolko sam vidio, a i neznam za niti jednu drugu tamo.......jedino otpeljat se do velesajma, tam imas 2 teretane
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2011 at 11:57
mogo bi ti za pocetak samnom da mi daš podršku Big smile
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2011 at 22:18
Hehehehe, ja ti ne treniram trenutno , ozljeđen sam, a imam u nekoj drugoj teretani deal pa mi je pretpostavljam dosta jeftinija......
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2011 at 01:29
ma daj šališ se Shocked,kaj si se ozlijedio na vježbanju ili neš drugo,nadam se da nije niš teže i da buš se brzo vratil na vježbanje Thumbs Up
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2011 at 08:22
Na sportu ozljeda, al ne u teretani.Malo teže je , (operacija ramena) al bu to ok, samo treba dosta vremena za oporavak. thnxT&#šš1;ngue
Back to Top
mrvicaVG View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2011
Location: Novi Zagreb
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrvicaVG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2011 at 02:14
a joj operacija ramena,to je fakat zeznuto pa kaj si ti bacac kugle ili kamena sa ramena Big smile,šala mala mislim da svaka povreda pa i istegnuce mišica boli,a ne neka veca povreda pogotovo rame kralježnica i što sve vec ne sama rijec ono sav se streseš grrrr,tu je mislim najvažnija rehabilitacija neke vježbe brijem ne ništa ekstremno i u bazenu najidealnije zbog otpora u vodi lakše je..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.