New Posts New Posts RSS Feed - bokic:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bokic:)

 Post Reply Post Reply
Author
gala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bokic:)
    Posted: 09 Veljaca 2012 at 17:14

Veliki pozzz!

Nova sam ovdje i neznam ni sama od kuda bi krenula....uffff....
evo osnovno: imam 24 god, imam 56kg i visoka sam 159.Do prije godinu i pol(dok nisam ostala trudna i rodila predivnog sinaTongue) uvijek sam imala 50/51 kg i bilo je OK!
Nakon poroda ostalo mi 10 kg za skinuti ali uspjela sam.Odrekla se slatkoga i vecere poslije sest sati(nisam redovito jela) te trcala svaki dan 3 km,tako 3mj i skinula 10 kg dosla do svojih 50 kg.Smile
Jeli to zdravo ili ne....neznam! Jedini problem je bio sto mi je jos uvijek ostao trbuh i salo i kožaUnhappy
Evo sada sam krenula opet trcati jer želim opet doci do svoje kilaže(zima ima svoje posljedice pa sam dobila 6kgLOL) i radim trbušnjake,jedem tri oborka i to je to.
Zapravo ja bi htjela dovesti svoj trbuh u red.trebala bi mi pomoc oko jelovnika i dali trebam jos kakve vjezbe raditi!!!
HELP PLEASE!!
Back to Top
gala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2012 at 18:03
A zasto nitko nije zainterisiran????Unhappy
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2012 at 18:24
Pozz

Trbuh i koža su ti ostali zbog ne jedenja (odnosno nedovoljnog jedenja i izbjegavanja istog) , te neadekvatnog treninga pa si zapravo skinula i mišicnu masu, tako da to na kraju je ispalo ovako.......pogledaj malo faq po forumu i pocni ozbiljnije vjezbati jer malo trcanja i trbusnjaci i nisu neko vjezbanje ucinkovito
Back to Top
gala24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gala24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2012 at 19:42
nemojte biti tako ozbiljni....ipak je to sve necemu vrijedilo s obzirom da mi je trebalo dosta da se pokrenem.kako da sada poradim na misicnoj masi...ukratko mi recite..pleasekako da se pocnem hraniti.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2012 at 20:16
Naravno, samo krenuti sa vjezbom i primjenama zna bit veliki korak. Kaj se jela tice prosvrljaj po faq ili po ostalim pocetnicima koji su pitali isto. Trening s utezima je najucinkovitije sto mozes napraviti, pogledaj i nauci osnovne vjezbe
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.