New Posts New Posts RSS Feed - Novi clan!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi clan!

 Post Reply Post Reply
Author
matejj100 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matejj100 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novi clan!
    Posted: 04 Travanj 2012 at 17:49
Iz Zagreb sam, imam 25 godina i totalno sam se zapustio, e zato sam tu jer je kranje vrijeme
da neš napravim od sebe dok ne bude prekasno ak vec nije a i imam par pitanja koja nisam znao kome postavit a citajuc ovaj portal vidim da ima jako puno normalnih i zdravih ljudi koji su spremni pomoc!!

Primjer : trcim na tramvaj il bus i onda ne mogu pol sata doc k sebi jer mi srce hoce
iskocit i vrti mi se i ne mogu doc do zraka i da ne nabrajam dalje (isto i sa vecim brojem stepenica)

Prema tome pozdrav svima, veselim se druzenju i treniranju!

Lp
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2012 at 18:27
Dobro došao Matej,nije nikada prekasno a na pravom si mjestu.Koliko si zapustio se?
Back to Top
matejj100 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matejj100 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2012 at 18:31
Nije tak strašno (bar po meni), 183 cm i 82 kg ali taj manjak kondicije je i to me uzasno zivcira
plus tu su i kriticne tocke koje moram smršavit i pošto jaako volim jest treba mi neka kombinacija da ne jedem
iza 6,7 jer se i bolje osjecam!!

imam neke sjebane gene da sve ide u guzicu pa to moram smršavit podhitno!!!!
to i je najveci razlog kaj sam tu...
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2012 at 22:41
Bitno je i šta jedeš,nije problem jesti iza 19:00h navecer,ribu,posni,orašaste plodove,napiši od cega se sastoji tvoj dnevni jelovnik.Moguce je da vrtoglavicu imaš i od anemije,a što se da korigirati prehranom,pokušaj za pocetak neke vježbe sa tijelom a kada malo ojacaš svakako ubaci rad sa utezima,pogledaj malo po stranici ima dosta toga da se nauci.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2012 at 09:54
Pozdrav Matej, dobrodošao!

Za stražnjicu preporucam vježbe - cucanj i iskorak s opterecenjem.
Naj vježbe za noge i dupe. Cool
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.